Canta Shkolle Carioca Baby | Cante Shpine + Dhurate

1,900 L

Ka stok

  • Cante me figura zbavitese.
  • Lahet lehtesisht.
  • Eshte praktike dhe rezistente ndaj ujit.
  • Dizajn i vogel dhe i lehte.
KODI: canta-carioca-baby-6407 Kategori: , , Etiketime: ,

CANTA SHPINE CARIOCA BABY PORTOKALLI

Canta Shkolle Carioca – Baby Pack | Cante shpine per femije Portokalli | Dhurate libra vizatimi + 2 sete me bojra druri dhe leng | Dyqan Taxi | Bli Online

Shkolla po afron, akoma nuk keni nisur pergatitjet ?
Mos u shqetesoni keni edhe pak kohe.
Ne Dyqan Taxi mund te gjeni gjithcka cfare ju duhet per femijet tuaj.

Canta Carioca Baby 

Dhurojini Femijes suaj kenaqesine e mrekullueshme kur te zbuloje se brenda kesaj cante gjenden
Dhurate 10 lapsa aventurier dhe 6 Colorues trima.
Jo vetem kaq por edhe 1 liber me vizatime per femije.

Canta per femije Carioca | Eshte bere nga material i Qendrueshem dhe afatgjate.
Femijet do ta adhurojne Canten ngjyre portokalli me piktura argetuese per ta.
Ndersa te rriturit do te pelqejne mundesite qe te ofron kjo cante per te organizuar gjerat.
Canta e shpines ka hapesire mjaftueshem per ruajtjen e sendeve.

cante carioca per femije PORTOKALLI BLI ONLINE ne dyqan taxi

Vjen e fryre dhe me rripa te rregullueshem per rehati ne shpine dhe shpatullat e femijeve.
E lehte per tu mbajtur.
Me stlin e saj te gjalle eshte e persosur per femijet ne levizje.

Personifikojeni canten e femijes suaj duke shkruajtur emrin ne etiken qe gjendet ne ane te saj.
Canta Carioca Baby  ka 2 Ndarje me Zinxhira Cilesore.

Cante shpine praktike dhe shume e kendshme.
E vogel ne madhesi por e madhe mjaftueshem per te marre me vete cdo gje qe i nevojitet femijes suaj.

Avantazhet | Carioca Baby Pack

– Me rripa te rregullueshem per rehati ne shpinen edhe shpatullat e femijeve.
– Super Rezistente dhe e testuar Dermatologjikisht. Nuk shkakton asnje shqetesim te te vegjlit tuaj.
– Personifikoje duke shkruajtur emrin ne etiketen ne ane te saj.
– Lahet lehtesisht. Cante rezistente ndaj ujit.
– E vogel dhe e lehte ne peshe per tu mbajtur nga femijet tuaj.
– Xhepa Praktik mund te organizoni aksesoret Lehtesisht.

Canta Shkolle Baby Carioca Portokalli per femije

cante caioca per femije ne dyqan taxi

Specificat | CariocaBaby Pack | Cante Shpine per femije 

Pesha: 200g
Dimensionet: 19*10*24cm
Cante e Personifikuar | Shkruani emrin tuaj mbi te
Materiale Speciale | Rezistente ndaj njollave te ujit dhe te shiut

Femijet do ta adhurojne kete cante!
Ndryshe nga cantat e tjera vjen me dhurate per ta | 10 lapsa aventurier dhe 6 Colorues trima!
Jo vetem kaq … Dhe nje Liber Vizatimi !!


Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
| Qendra Tregtare me e madhe online | Bli Online
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Canta Shkolle Carioca Baby | Cante Shpine + Dhurate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bli online Canta Carioca Baby 6407 Portokalli Cante shpine per femije lodra dyqan taxi

Canta Shkolle Carioca Baby | Cante Shpine + Dhurate