Rruaza Magnetike Antistres

1,800 L

Ka stok

Magnetike
Anti Stres
Fidget
Per femijet Autik

KODI: 20180103 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

MAGNETIC BALLS

Rruaza magnetike Antistres | Autizem | Fidgeting | Dyqan Taxi |

Nje loje argetuese antistres .Ka per qellim te siguroje nje menyre te matur per te zene duart dhe shqisat e tjera. Nje pajisje vete-qetesuese, e cila ju relakson. Keto levizje  antistres mund te jete një mekanizem veterregullimi . Na ndihmojne te rritim ose te ulim nivelet e vemendjes sone . Gjithmone ne varesi te asaj qe kerkohet,qeteson ose na jep energji.
Mbajtja e ketyre lojerave si rruaza magnetike neper duar mund te sigurojne stimulim fiziologjik . Pajisje Anti-stres qe sjelle vemendjen dhe energjine tone ne nje nivel qe i lejon mendjet tona te fokusohen me mire ne detyren ne dore.

Balla Magnetike Fidgeting Autism Dyqan Taxi

FIDGET MAGNETIC BALLS | BALLA MAGNETIKE

Pajisje per Fidget -ing

Zgjidh me mire & me lire | DYQANTAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lojra

Be the first to review “Rruaza Magnetike Antistres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rruaza Magnetike antistres dyqan Taxi

Rruaza Magnetike Antistres