Lodra Antistres Fidget Cube | Kids Toys in Albania

800 L

Ka stok

Faqe me 5 butona , 3 qe bejne klik dhe 2 qe jane pa ze
Nje rrote qe eshye si joystick
Nje buton qe mund ta klikoni para mbrapa
Nje rrote qe ju ndihmon te lironi stresin
Nje ane me tre rrota
Nje rreth qe vjen rrotull

 

KODI: 2017010178 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

LODRA ANTISTRES FIDGET CUBE

Lodra Antistres – Fidget Cube , mund ta beni porosi online ne Dyqan Taxi .

Nje pajisje e vogel e cila ka vegla ndijore ne te gjitha anet ku mund te perdoret .Ka per qellim te siguroje nje menyre te matur per te zene duart dhe shqisat e tjera. Nje pajisje vete-qetesuese, e cila ju relakson. Keto levizje  antistres mund te jete një mekanizem veterregullimi . Na ndihmojne te rritim ose te ulim nivelet e vemendjes sone . Gjithmone ne varesi te asaj qe kerkohet,qeteson ose na jep energji.
Mbajtja e ketyre lojerave si fidget Cube neper duar mund te siguroje stimulim fiziologjik . Pajisje Antistresit qe sjelle vemendjen dhe energjine tone ne nje nivel qe i lejon mendjet tona te fokusohen me mire ne detyren ne dore.
Ndihmon per femijet me autizem dhe liron stresin

Fidget Cube Autizem Shqiperi Dyqan Taxi Antistres

LODRA ANTISTRES | PER AUTIZEM | FIDGETING

Faqe me 5 butona, 3 qe bejne klik dhe 2 qe jane pa ze
Nje rrote qe eshte si joystick te cilen mund ta rrotulloni
Nje buton qe mund ta klikoni para mbrapa
Nje rrote qe ju ndihmon te lironi stresin
Nje ane me tre rrota
Pajisje Antistres me nje rreth qe vjen rrotull

Blerje Online Ne Shqiperi | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lojra

Be the first to review “Lodra Antistres Fidget Cube | Kids Toys in Albania”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

antistres Fidget Cube dyqan Taxi

Lodra Antistres Fidget Cube | Kids Toys in Albania