Lapsa Druri Carioca Tita Erasable |12 Cope

270 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyra | Carioca 

Lapsa 6 kendore me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

 

CARIOCA TITA ERASABLE 12 COPE

Lapsa Druri me Ngjyra qe mund te fshihen | Carioca Tita Erasable | 12 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj | Fshihni cdo gabim me gomen pas tij. 

Linja e re e lapsa 6 kendore me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur, dhe per tu pershtatur me doren e femijes.

carioca tita erasable
Bojra Carioca  Tita Erasable  |  Lapsa me Ngjyra per
ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Tita | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.

Lapsa me Ngjyra per femije Carioca Tita

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyra | Carioca 

Lapsa 6 kendore me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa Druri Carioca Tita Erasable |12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa druri me ngjyra carioca tita erasable 6438 dyqan taxi kukulla per femije laps al

Lapsa Druri Carioca Tita Erasable |12 Cope