Lapsa me Ngjyre Carioca Tita | 12 Cope

210 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyre per Femije | Carioca 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

CARIOCA TITA 12 LAPSA PER FEMIJE

Lapsa me Ngjyre | Carioca Tita | 12 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore. 

Linja e re e lapsa me ngjyra Carioca Tita ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur, dhe per tu pershtatur me doren e femijes. Gishtat e tyre nuk do te ndjejne lodhje per skak te diamtetrit te pershtatshem te tyre.


Bojra CariocaTita |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Lapsa me ngjyre Carioca Tita

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

CariocaTita | Ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluar te cilat bejne qe mos te kene ndikim negativ per mjedisin.

lapsa carioca ne dyqan taxi

Specifikat | Lapsa me Ngjyre per Femije | Carioca Tita

Ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

 

Dhurojini femijeve tuaj mundesi te re per te shprehur kreativitetin e tyre.

 

 

 


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me Ngjyre Carioca Tita | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa me ngjye carioca tita 6433 dyqan taxi bojra per femije al

Lapsa me Ngjyre Carioca Tita | 12 Cope