Pista dhe Makina Magic Tracks | Lodra per femije

1,490 L2,990 L (-50%)

Ka stok

 • Gjatesia 3.3 metra
 • Makine e kuqe me 5 drita LED
 • Pista shkelqen ne erresire
 • Forma te ndryshme ne piste
 • Loder argetuese per te luajtur me femijet tuaj
 • E perbere nga 165 pjese

PISTA DHE MAKINA | LODRA MAGIC TRACK 

Pista dhe Makina Magic Tracks | Lodra per femije ne Dyqan Taxi

Pista dhe makina Magjike mund te bej kthesa ne cdo forme dhe cdo drejtim.
Shkelqen ne erresire dhe shfaq 4 ngjyra ndersa makina ka 5 drita LED qe krijojne nje shfaqje te vertete dritash.

 Lodra per femije
-Gjatesia 3.3 metra
-Makine e kuqe me 5 drita LED
-Pista shkelqen ne erresire
-Forma te ndryshme ne piste
-Loder argetuese per te luajtur me femijet tuaj

Lodra e Vitit: Pista dhe makina e Shdritshme e Garave | Magic Track | Pista dhe makina

Ndihmoni femijet tuaj te shprehin kreativitetin me Magic Tracks!
Piste dhe Makine magjike e garave e cila perkulet, ndricon dhe eshte shume fleksibel.

E perbere nga 165 pjese te cilat kane nje gjatesi totale 3.3m te cilat bashkohen lehtesisht, duke krijuar nje shumellojshmeri modelesh dhe ngjyrash.

MAKINA LODRA PER FEMIJE | Pista dhe Makina

Bend and glow | Tracks glows | Race car | Cool race tracks | Bend flex and curve

Një nga lodrat më të mira për fëmijën tuaj !

Do ju japi Kenaqesi per te gjithe familjen!

Makina e garave me 5 Drita LED | Pista dhe Makine Magic Track

Lodra per femije Dyqan Taxi Magic tracks for Kids

Kur pista eshte e montuar eshte momenti per te filluar garen.
Perfshin nje makine te kuqe me bateri e cila ecen ne piste si nje kampion i vertete.

Femijet tuaj do te ndihen si kampione te vertete cdo dite. Gjithashtu kjo loje eshte teper e mire per ti mbajtur femijet e perqendruar ne momente te dites kur ju jeni shume te zene dhe nuk keni kohe.

Nje loje perfekte per te vegjlit tuaj e cila do i beje ata te lumtur ne cdo moment kur do te luajne me te.

ju duhet të jeni te sigurte qe do te keni nje eksperiece te paharrueshme kur te provoni kete loje.

Material transparent dhe 5 drita LED, do te krijohet nje ambjent sikur te jeni ne nje gare te vertete.
Makina punon me bateri, te cilat vendosen ne pjesen e poshtme te makines e cila hapet me ndihmen e nje kacavide te vogel, baterite e saj nuk kane si te humbasin. Me nje material cilesor dhe rezistent i cili do te kete jetegjatesi edhe perse femijet nuk jane edhe shume te kujdesshem.

Magjia e vertete me Pista dhe Makina Magic Track ndodh kur ju fikni driten!

Pista Magic Tracks kthehet ne nje mrekulli kur ju fikni driten.
Ngjyrat e pistes do te shkelqejne dhe dhoma e femijeve tuaj do te kthehet ne nje keshtjelle magjike. Kjo eshte nje nga ato karakterista te kesaj loje e cila do i beje femijet tuaj te krijojne nje imagjinate dhe kretivitet te larte.
Dhe gjate kohes qe makina po garon ne piste, dritat e saj LED do te ndricojne dhe do te japin nje shkelqim te lehte.

Mundesi te pafundme per te luajtur – Ju nuk do te keni te njejten piste dy here ! 

Ju mund te luani per ore me rradhe, duke kombinuar ngjyrat dhe krijuar forma te ndryshme. Mundesite jane te pafundme.

makine me drita led magic track per femije ne dyqan taxi lodra dhe makina

Dhurata perfekte per ditelindje per femijet dhe ata qe jane te rinj ne shpirt | Pista dhe Makine Magic Track 

Dhuarat perfekte per te vegjlit tuaj nga 3 vjec dhe pa limit moshe kur vjen puna te kenaqesia.
Kjo piste mund te vendoset nen krevat, nen tavoline ose mund  dhe ta cmontoni dhe ta vendsoni menjane. Dhe kur te gjitha dritat jane te fikura cdo gje do te kthehet ne magji.

Bëhuni gati të tregoni konkurrencën duke perdorur setin magjik makinave me lodra

Shkelqen ne erresire: Secila prej pjesëve të shkëlqimit të shkëlqimit 165 në këtë set masiv është lehtësisht fleksibël, kështu që ju mund ta ndërtoni pjesën tuaj sidoqoftë ju dëshironi.

Pasi të keni ndertuar rrugen tuaj, duke e bere rrugën edhe me te shpejtë dhe të vendosni shenjat rrugore ashtu si duhet. Kapni një mik dhe të dy mund te luani me makina LED. Të cilat ndricojne për të filluar tronditjet dhe gara me shpejtësi të lartë.

MAGIC TRACKS LODRA DHE DHURATA PERFEKTE PER FEMIJET TUAJ | Pista dhe makina

Glow in the dark | Customized speedway | Track pieces | Led racecar | Curve the track | Race tracks that bend

Pista magjike eshte nje nga lodrat me te bukura dhe me kreative qe mund t’i dhuroni femijeve tuaj per festat e fundvitit. Nje loje e cila do i beje femijet tuaj kreativ dhe me nje imagjinate me te larte. Pista magjike do i mbaje femijet tuaj te zene dhe duke i mesuar rregulla dhe duke i bere ata te jene te perqendruar.

Dhurojani femijeve tuaj dhe bejeni ata te lumtur ne pak minuta. Dhurata ideale per ditelindje, krishtlindje edhe jo vetem ne raste festash.

Pas përfundimit të garës tuaj, ju mund të ridizajnoni plotësisht pistën brenda sekondave falë dizajnit të saj të bashkuar.  Përfshin 165 pjesë pista të bashkuara së bashku që janë lehtësisht fleksibile. Duke ju lejuar të krijoni rrugë të personalizuara pa probleme.

Ura dhe pjesa e kryqëzimit e bëjnë pistën edhe më sfiduese. Jane dy makina te përfshirë për gara me oktan të lartë, një për një. Pjesët e lodres shkëlqejne në errësirë për t’i mbajtur gjërat emocionuese edhe në ambiente me dritë të ulët.

Shenjat rrugore shtojnë ambientin dhe ritmin e garës me miqte apo familjaret tuaj.

Për moshat 3 vjeç e lart | Makina per femije

PISTA PER FEMIJELodra per femije Pista dhe makina Magic tracks dyqan taxi makine

Pista magjike e hipodromit që mund të përkulet, dhe te shkëlqeje ne cdo moment qe ju deshironi! Ju mund ta ndryshoni modelin e pistës tuaj në çdo moment te dites. Magjia është teknologjia e gjarprit, pasi do i beje femijet tuaj me kreativ dhe me imagjinate te larte.

Thjesht vendosni çdo pjesë te pista së bashku dhe në sekonda keni një autostradë të personalizuar e cila ka per te qene shume reale dhe e bukur!Gjurmët neoni te cilat shkëlqejne në errësirë! Makina e gares ka 5 drita LED të integruara që shkëlqejnë ndërsa shpejtojnë rreth pistes.

Kjo loje është platforma me e bukur! Pista dhe makina per femijet tuaj

Fikni dritat dhe Uau, nje loje e cila do te behet e preferuara e femijeve tuaj! Pista magjike shkëlqen si me magji.

 • Lejon gjurmët magjike të përkulen dhe të lakohen në çdo drejtim.
 •  Ngjyrat e neonit të pistës shkëlqen shumë të ndritshme.
 • Dritat LED: Makinat e garës? 5 dritat LED e mbajnë pistën me shkëlqim ndërsa vazhdon.
 • Ndërtoni një autostradë të personalizuar në sekonda.
 • Lehte e montueshme: Për ruajtje të shpejtë dhe të lehtë.

Ju mund të ndryshoni paraqitjen e pistës tuaj në çdo model, magjia është teknologjia e gjarprit. Thjesht bashkoni çdo pjesë të pjesës së bashku dhe në sekonda keni një titull, nje piste, dhe nje autstrade të personalizuar. Gjurmët prej neoni shkëlqejne në errësirë! Çdo makinë gare ka 5 drita LED të integruara që shkëlqejnë ndërsa rrotullohen rreth pistës. 

Të gjitha pjeset jane lehtesisht te montueshme | Lodra per femije ne dyqan taxi


Pista dhe Makina per femije Magic Tracks  | Lodra per femije  ne Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Pista dhe Makina Magic Tracks | Lodra per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pista dhe Makina Magic Tracks bli online ne dyqan taxi

Pista dhe Makina Magic Tracks | Lodra per femije

1,490 L2,990 L (-50%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat