Cante Termike per makine | Mbajtese termus

1,990 L

Ka stok

 • Ideale per udhetime.
 • E pershtatshme me te gjitha makinat.
 • I reziston ujit.
 • Montohet ne cdo makine
 • Termus cante universale dhe cilesore
KODI: cante-termike-per-makine Kategori: , , ETIKETIMI:

CANTE TERMIKE PER MAKINE

Cante Termike per makine | Mbajtese Universale Termus per pije apo ushqim gjate udhetimit apo kamping plazh etj | Dyqan Taxi

Mbajtese Termike | Ofron hapesire te madhe per ruajtjen e objekteve tuaja ne makine.
Ndarje e madhe kryesore me 3 xhepa rrjete.
Mbajne sende per nevoja te shpejta si lodra, shishe uji, revista dhe sende te tjera.
Ndarje kryesore eshte bere me izolim special anti temperatures e cila ju ruan temperaturen e ushqimeve apo sendeve qe vendosni brenda cantes,

Gezoni nje performance super te mire dhe te qendrueshme.

Ruani pije te nxehta dhe te ftohta per nje kohe te gjate.
Thjeshte hidhni disa kube akulli ne kete Cante Termike, vendosni kanace apo pijet dhe jeni gati per aventurat verore.
E projektuar me hapesire te madhe dhe praktike. Ka nje hapesire te gjere ne forme U-je per te lehtesuar hyrjen e ushqimit.

CANTA TERMIKE REZISTENTE PER UDHETIME ME MAKINE

Material shume i forte rezistent dhe të lehtë. Nuk keni perse te shqetesoheni per ushqimet apo pijet tuaja gjate udhetimeve.
Apo te jeni te detyruar te ndaloni shpesh here per t’u furnizuar me ushqime. Gjithcka qe ju duhet gjendet ne sendiljen e makines suaj.

Eshte nje cante e persosur per piknik apo udhetime . Mund ta merni me vete ne cadren tuaj te kampingut.

Ideale per ditet tuaja jashte ose per qendrime te gjata ne male, plazh apo kudo qe ju deshironi.

Xhepat anesore jane per ushqime te vogla, gota, shishe ose kanace.
Organizatori i shpines se kesaj Cante per makine mund te instalohet brenda pak minutash me rripin tij te rregullueshem qe lejon fleksibilitet.
I cili e ben kete cante termike per makine nje pershtatje perfekte per shumicen e makinave.
Mund te qendroj i fiksuar ne sendilje per te mundesuar siguri.
Brendesia e saj eshte e papershkueshem nga uji plotesisht. Do te mbaje te fresket ushqimin tuaj.
Muri i brendshem i çantes lahet, dhe ne te njejten kohe eshte reflektues i nxehtesisë dhe mund te vije ne kontakt me ushqimin.

TERMUS PER USHQIM

Mbani makinen tuaj te paster dhe te rregullt me kete cante termus

Nuk permban bisfenol A, PVC dhe substanca te tjera te demshme. Vetite e shkelqyera izoluese arrihen me izolimin IsoTec i cili perdor nje strukture izoluese shume-shtresore te perbere nga nje sfungjer i qendrueshem dhe shume i lehte me dendesi te larte.
Nje pajisje e domosdosshme per udhetimet tuaja me makine ne natyre apo kamping. E merni kudo me vete. Vendosni ushqimet apo pijet tuaja te nevojshme dhe do ti keni gjithnje te fresketa. Ruan temperaturen fale veshjes se saj termike.

CANTE TERMIKE PER MAKINE | DYQAN TAXI

Cante termike termus per makina

 • Ideale per udhetime  mund te mbani objekte te rendesishme.
 • Pershtatet ne te gjitha makinat
 • Material rezistent ndaj ujit dhe njollave
 • Lidheset ndihmojne qendrimin ne nje pozicion te palevizshem
 • Xhepa te cilat mund te zgjerohen
 • Cante Termike qe mban pijet tuaja te fresketa gjate veres, dhe te ngrohta ne dimer
 • Termus per makine per te ruajtur ushqim ose edhe pije
 • Cante mbajtese me mbrojtje termike universale

Nje aksesore shume modern per makinen . Makina juaj do te duket e kompletuar me kete cante termike. Cmontohet lehte dhe mund ta merni me vete deri në ane te detit apo ne natyre per nje piknik.

Nese keni prenotuar nje dite per piknik kjo cante bashke me nje Skare Qymyri do te jene gjithcka ju nevojitet.


Per porosi online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi
Kontakt: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Canta

Be the first to review “Cante Termike per makine | Mbajtese termus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante termike per makine Termus online ne dyqan taxi

Cante Termike per makine | Mbajtese termus