Tymuese me ngjyra blu dhe roze per Babyshower

790 L990 L (-20%)

Ka stok

KODI: x- 8699243491 KATEGORIA:

TYMUESE ME NGJYRA BLU DHE ROZE

Tymuese me ngjyra blu dhe roze per rastet tuaja speciale sic festa e zbulimit te gjinise.

Krijon atmosfere festive duke i dhene akoma me shume ngjyra dhe gjalleri festave tuaja.

Me kohezgjatje rreth 55 sekonda nga momenti qe tymi shperthen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

dekor

Ngjyra

,

Be the first to review “Tymuese me ngjyra blu dhe roze per Babyshower”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tymuese per gender reveal online ne dyqan taxi

Tymuese me ngjyra blu dhe roze per Babyshower

790 L990 L (-20%)

Shto ne Shporte