Shirit dritash dekorative LED Christmas Light

490 L990 L (-51%)

Ka stok

Dekorimi i Krishtlindjeve eshte i paplote pa drita zbukuruese. Keto drita LED dekorative do te shtojne magjine e festave duke e bere dekorimin e ambienteve te mahnitshem. Gjatesia 10 metra.

KODI: Q-987694 Kategori: , ,

SHIRIT DRITASH DEKORATIVE LED 10 METRA

Shirit dritash dekorative i shkelqyer per perdorim te brendshem dhe te jashtem dhe i persosur per cdo dekor.

Keto drita mund te perdoren si pjese dekorative rreth shtepise, vecanerisht gjate rasteve festive, ndertesave te zyrave, mureve etj.

Keto drita LED dekorative do te shtojne magjine e festave duke e bere dekorimin e ambienteve te mahnitshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan.Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Be the first to review “Shirit dritash dekorative LED Christmas Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drita zbukurimi 10m blerje online ne dyqan taxi

Shirit dritash dekorative LED Christmas Light

490 L990 L (-51%)

Shto ne Shporte