Slice Toaster Fuego T-801B | Thekese Buke

2,100 L

Ka stok

Theke & ngroh buken .
Lehtesi ne perdorim.
Theke 2 feta buke njekohesisht.
6 nivele kontrolli te thekjes.
Me butonin STOP mund te ndaloni kur te deshironi thkjen.

KODI: 7900000141877 Kategori: , , Etiketime: , , ,

SLICE TOASTER

Slice Toaster Fuego | Thekese Buke | Dyqan Taxi

Slice Toaster Fuego , jo vetem theke por edhe ngroh buken qe ju mund ta keni thekur me pare .
Lehtesi ne perdorim , mund te aksesoni shume lehte ne butonat e kontrollit ne pjesen e anesore te thekeses.
Pajisja ka dy vende per te thekur dy feta buke njekohesisht dhe ka funksionin qe i nxjerr copat e vogla te bukes me një levizje pa u djegur.

TOSTER FUEGO | THEKESE BUKE

Toster Thekese Buke Fuego Dyqan Taxi Tostjere

Ju mund te zgjidhni midis gjashte niveleve te nxehtesise per te përfituar thekjen qe deshironi. Mund ta ndaloni procesin e thekjes ne çdo kohe duke shtypur butonin Stop.

Thekese Buke | Toster  | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Thekese Buke

Be the first to review “Slice Toaster Fuego T-801B | Thekese Buke”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Slice Toaster Fuego Thekese Buke Dyqan Taxi

Slice Toaster Fuego T-801B | Thekese Buke