Pompe manuale me vakum per uje vaj benzine

990 L1,290 L (-23%)

Ka stok

KODI: 998876543530755 KATEGORIA:

POMPE MANUALE ME VAKUM PER UJE VAJ BENZINE

Pompe manuale me vakum, me diameter 20 mm qe mundeson shpejtesi te rrjedhes dhe pompe vaji me valvul me dy ndalesa, pompimi zgjat vetem 5 sekonda.

Gjatesia e tubit te pompes eshte 1.5 meter dhe mund te pritet lehtesisht per ta ndare ne dy pjese.

Tubi i trashe prej materiali PVC mundeson jete te gjate sherbimi.

E pershtatshme per nje larmi modelesh automjetesh si kamione, makina , motocikleta etj.

Punon ne parimin e vakumit per transferimin e lengjeve si benzine, nafte, vaj apo uje.

Mjet i thjeshte dhe efektiv per mbushjen e motoreve me nafte ne makina, motorre dhe anije.

Projektim praktik strukturor, i lehte per tu perdorur dhe marre me vete, thjesht lidhni zorren me pompen dhe shtrengojeni me kapeset per te penguar rrjedhjen e lengjeve jashte saj.

Zorra prej materiali PVC e tejdukshme eshte rezistente ndaj vajit dhe temperatures se larte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

,

Be the first to review “Pompe manuale me vakum per uje vaj benzine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe me vakum per vaj benzine ne shitje online dyqan taxi

Pompe manuale me vakum per uje vaj benzine

990 L1,290 L (-23%)

Shto ne Shporte