Kompresor ajri per makina Cyclone Air Pro ne shitje Online

2,490 L

Ka stok

 • Ideal dhe praktik per t’u perdorur.
 • Mund t’a mbani me vete ne udhetime te gjata.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Gomat fryhet lehtesisht.
KODI: 6945885333055 Kategori: ,

KOMPRESOR PER MAKINA CYCLONE AJRI PROkompresor ajri per makina

Kompresor ajri per makina AC-PRO CYCLONE | Heavy Duty Portable Air Compressor w/ Working Light | Shitje ne Dyqan Taxi

 • Air Compressor
 • Volumi i fryrjes: 35L/MIN
 • Voltazhi: 12V10W
 • 3 koka per ventile te ndryshem
 • CYCLONE Heavy Duty Air Compressor With Working Light.

FRYNI GOMAT E MAKINES SUAJ NE MENYREN ME PRAKTIKE

Pompa e fuqishme e Kompresorit me fuqi DC12V dhhe 50PSI mund te fryje lehtesisht gomat e makinas suaj nese jane zbutur apo jane shfryre gjate perdorimit.

Pajisja eshte e zeze e verdhe dhe me nje kordon 4 metra te gjate per ta vendosur te vendi ku ndizet cigarja. Mat presionin e gomes dhe fryji ato lehtesisht dhe ne menyre te shpejte.

Ju mund të fryni gomat e makines suaj në një mënyrë të shpejtë dhe efikase. Kompresor ajri per makina universal per gomat e bicikletes, motorit e makinave.

Nese jeni lodhur qe sa here gomat e makines suaj shfryhen te shkoni ne vendet perkatese dhe t’i fryni, atehere ato kohe kane mbaruar pasi me kompresorin qe ne ju ofrojme cdo gje do te behet me e lehte dhe me praktike. Nje kompresor cilesor ajri te cilin ju do mund t’a mbani me vete ne bagazhin e makines suaj ne cdo udhetim te gjate qe ju mund te beni.

Ne kete menyre evitoni edhe vonesat e gjata te cilat mund t’ju vonojne ne destinacionin tuaj. Kompresori i makinave vjen me nje cilesi maksimale per ju, i cili do ju lehtesoje punen.

FRYRJE E SHPEJTE E GOMES SE MAKINES

 1. Ju gjendet prane kudo qe jeni, nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga makina juaj.
 2. Pajisje cilesore e cila do ja u lehtesojne punen ne maksimum ne cdo moment qe ju do te keni nevoje.
 3. E lehte dhe shume praktike ne cdo moment per t’a marre kudo me vete.
 4. Lehtesisht e trasnportueshme.
 5. Vjen me material shume cilesor dhe rezistent ne te njejten kohe.

KOMPRESOR AJRI PER MAKINA CYCLONE PRO NE SHITJE

Kompresor per gomat e makinesEshte e vogel dhe lehtesisht mund ta ruani ne bagazhin e makines suaj dimer apo vere.
Pompë ose kompresor gomash, me motor elektrik ideale dhe shume cilesore.
Nëse nuk dëshironi të humbisni kohë sa herë që makina ose motoçikleta juaj ka nevoje per fryre gomat dhe ju duhet të shkoni në dyqanin e riparimit të automjeteve, nuk keni perse e beni me kete.
Ju dëshironi një produkt praktik, kompakt për ta mbajtur në shtëpi ose për ta marrë me vete në çdo udhëtim qe ju mund te beni me familjen apo me shoqerine tuaj.
Kompresori është i pajisur me një pompë mjaft të saktë, ju lehtë mund të identifikoni sasinë e ajrit në gomë dhe te pomponi me një sasi të moderuar të avullit.
Me dizajnin e tij kompakt, kompresor ajri per makina mund ta ruani pompën me mjetet e riparimit në bagazh.
Përveç kësaj, pompa është e pajisur me 3 hala shtesë të pompës të bashkangjitura, te cilat ju mund t’i përdorni për të pompuar gomat e motoçikletave, biçikletave etj.
Dyqan Taxi është vendi i duhur per te bere të gjitha blerjet tuaja më të zgjuara dhe me te sigurta. Nje produkt kaq i nevojshem per te gjithe ata te cilet udhetojne dhe i perdorin shpesh makinat e tyre.

kompresor ajri per makinaKOMPRESOR CILESOR AJRI IDEAL PER TU MBAJTUR NE BAGAZHIN E MAKINES

 • Miraton lëvizjen metalike, karikimin e shpejtë dhe të qëndrueshëm, cilindër me zhurmë të ulët, pa dizajn vaji.
 • Matës i integruar i presionit të treguesit me kordon elektrik me cilësi të lartë dhe gome inflatable, fuqi e fortë dhe fryrje e shpejtë.
 • Mund të përdoret në makinë, jashtë rrugës, SUV, automjete te ndryshme dhe Mini Van, etj.
 • Gomat 4WD mund të fryhen nga 0-35psi (0-2.5 kg) në 3 minuta.
 • Ky kompresor nuk mund të përdoret për të fryre goma të automjeteve të mëdha ose të rënda, të tilla si kamionë.
 • Kur t’a përdorni kompresor ajri ideal per makina , duhet të ndizni motorin e makinës për të rritur energjinë pa humbur fuqinë e makinës.
 • Kjo njësi është e kufizuar në një furnizim me energji elektrike DC 12 V 10A.
 • Mund të arrijë presionin normal të gomave prej 220kpa në rreth 5-8 minuta. Gomat e mëdha pak më shumë. Nëse fillon inflacioni, treguesi matës rritet shpejt dhe arrin 490 kpa brenda dy ose tre sekondave, që do të thotë se ajri bllokohet dhe nuk hyn në gomë. Në këtë pikë, kompresori duhet të fiket menjëherë.
 • Kur përdorni pajisjen, mbajeni brenda mundësive tuaja dhe kushtojini vëmendje presionit të gomave në çdo kohë.
 • Inflacioni nuk duhet të kalojë standardin e presionit të gomave të vendosur nga fabrika e makinave ose fabrika e gomave.
 • Pajisja duhet të shmangë lagështinë, rëniet e forta.

AC-PRO CYCLONE Heavy Duty Portable Air Compressor w/ Working Light

 • Model SH003.
 • E lehte dhe praktike ne perdorim.
 • Mund te mbahet ne bagazhin e makines suaj.
 • Kompresor cilesor ajri per makina.
 • AC-PRO CYCLONE Heavy Duty Portable Air Compressor.

Kompresor Ajri per shitje ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi. 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Kompresor Makine

Be the first to review “Kompresor ajri per makina Cyclone Air Pro ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kompresor ajri per makina ne dyqantaxi tirane shqiperi

Kompresor ajri per makina Cyclone Air Pro ne shitje Online