Portofol Wireless | Karikues – Fishe USB | Power Bank

2,990 L6,490 L (-54%)

Ka stok

 • Kapaciteti : 5000 mAh.
 • Numri i portave USB : 1.
 • Lloji i fishave : OS/Android/Type C
 • Output : 5.0V = 2.4A
 • Ngjyra : E zeze.
 • Portofol karikues me WIFi (wireless charging).

 

KODI: portofol-karikues-wireless-fishe-usb Kategori: , , Etiketime: , , ,

WIRELESS WALLET CHARGER

Portofol Karikues me Wireless | Fishe USB | Power Bank | Bli online ne Dyqan Taxi

Portofol teper praktik dhe multifunksional .
Tani jo vetem porotofoli eshte perhere me ne , por edhe karikuesi , te dy kombinuar ne nje produkt te vetem .
Smartphone-i juaj do te jete zgjuar ne cdo kohe fale karikimit me vale wireless ose me fishe USB
Portofol me fishe usb – karikus qe  suporton pajisje me porte iOS , Android dhe Type C .

 • Kapaciteti : 5000 mAh.
 • Numri i portave USB : 1.
 • Lloji i fishave : OS/Android/Type C
 • Output : 5.0V = 2.4A
 • Ngjyra : E zeze.
 • Portofol karikues me Karikim pa kabell

WIRELESS WALLET CHARGER PER IPHONE & ANDROID

Portofol me karikim wireless pa kabell iphone android usb c lightning cable

Portofol | Powerbank | Wireless

 • Jeni gjendur ne situata te veshtira kur bateria e telefonit tuaj ka mbaruar dhe ju eshte nevojitur shuuuume per ta perdorur? Keni nje takim te rendesishem ? Jeni vone per ne nje takim ? Jeni ne nje udhetim dhe keni nevoje per te perdorur maps ? Nje moment per te fotografuar me kamera ?

Advantazhet

Mos u shqetesoni nese keni harruar fishen ne shtepi . KY portofol suporton Karikim me wireless duke ju ofruar shpejtesine e njejte me ate te karikimit me kabell. E integruar edhe nje drite LED per te pare gjithmone statusin e baterise.
Nese telefoni juaj nuk suporton karikim Wireless, Mund te perdoni fishat USB te integruara ose te blini nje Adapter per karikim wireless.

PORTOFOLI ka nje karikues wireless portabel te integruar 5000 mAh

Ajo qe e ben speciale eshte shtresa e lekures qe lejon perdoruesin te perdori powerbank gjate gjithe kohes.

Karikoni telefonin tuaj shpejt njesoj si ne karikim ne shtepi.

Mos prit, Shtoje ne Shporte dhe Porosite!


Bli Online | Dyqan Taxi | Telefon 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wireless Charger

Be the first to review “Portofol Wireless | Karikues – Fishe USB | Power Bank”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Portofol karikues me wireless power bank dyqan taxi online

Portofol Wireless | Karikues - Fishe USB | Power Bank

2,990 L6,490 L (-54%)

Shto ne Shporte