Smartphone Holder | Mbajtese Celulari – Bracket

490 L

Ka stok

Lehtesisht e perdorshme
Rrotullim 360°
Magnetike
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.
Kapacitet deri ne 4 kg

KODI: 6954625008092 Kategori: , , Etiketime: , ,

MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

Smartphone Holder | Mbajtese Celulari | Blerje online  ne DyqanTaxi

Smartphone Holder per makine , praktike dhe ju ofron lehtesi perdorimi gjate kohes qe jeni duke udhetuar. Mund tíu pergjigjeni thirrjeve nderkohe qe jeni duke drejtuar makine pa asnje pengese . Mund ta vendosni ne kroskot ose ku mund tíu pershatet. . Mban te sigurt telefonin tuaj.
Mbajtese Celulari me dizajn unik dhe te qendrueshem, pa qene nevoja qe te jeni te shqetesuar se telefoni juaj mund te rrezohet. Mund te perdoret dhe neper zyra

MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

Lehtesisht e perdorshme
Rrotullim 360°
Magnetike
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.
Kapacitet deri ne 4 kg

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Vleresim mesatar

1.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga [email protected]

  Magneti mirë mban por ngjitësja nuk është rezistente, kam blere të tillë dhe difekt ngjitesi jo magneti.

  • nga dyqantaxi

   Erik, per shkak se telefonat jane gjithnje e me te medhenj e te rende ngjitesja nuk mban shume peshe.
   Gjithsesi nese mbajtesja do te fiksohet ne nje vend mund te perdoret silikon per ta fiksuar.
   Flm.

Main Menu

Smartphone Holder mbajtese celulari dyan taxi online

Smartphone Holder | Mbajtese Celulari - Bracket