Kasetofon makine me ekran lcd 7 Inch ne shitje online

6,490 L8,900 L (-27%)

Ka stok

  • Me ekran me madhesi 7” me touch screen
  • Lidhet me Bluetooth per thirrje dhe muzike
  • Pranon audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE
  • Funksioni i mbylljes VGA. Radio FM, lexues USB / SD
  • Suporton 7 gjuhe te ndryshme
  • Altoparlant pa duar Bluetooth
  • Lidhje pasqyre dhe fuqi 4x50W

KASETOFON MAKINE ME EKRAN DIXHITAL

Kasetofon per makine me Ekran Dixhital 7 INCH | Kasetofoni ne shitje per makina me muzike MP3 MP4 MP5 | Shkarko muzike mp4 dhe luaj ne vetura apo kamione | Cmimi fantastik ne Dyqan Taxi

Kasetefoni qe ju sjelle muzike cilesore ne makinen tuaj

Music Mp3 MP4 player i cili ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato.Kasetofon me ekran Universal Per makina dhe Muzike Te bukur ne makina me Mp4 Mp5 Mp3
Porte Usb per te degjuar playlist-en tuaj te preferuar.
Shkarko muzike dhe transferoj ne usb -ne personale.

Udhetimet tuaja me miqte apo te afermit si edhe familjen ne udhetime pune apo pushime ne vere apo ne dimer, ky kasetofon do ja u beje udhetimin tuaj akoma me te bukur dhe me te kendshem.

Vendosni kenget e preferuara te femijeve tuaj. Kendoni me miqte tuaj duke e bere udhetimin sa me argetues per ju dhe te afermit tuaj.

KASETOFON NE SHITJE

Krijoni vet ju playlist -en personale me muziken tuaj te preferuar dhe lereni te jete shoqeruesi juaj perfekt ne udhetimet me makine.
Bas me i plote dhe me i thelle, rritje ne cilesine e zerit, qartesi te instrumenteve dhe detaje te pasura. Rizbuloni muziken tuaj me kete shkarko muzike dhe degjoje ne nje tingull te vertete qe do te preke shpirtin tuaj.

Shkarkoni dhe luani më shumë video në kasetofonin tuaj. Gjithastu ju do te informoheni me te rejat me te fundit, ne cdo kohe.

KASETOFON ME EKRAN LCD

Mund te luani të gjitha videot edhe ato te krijuara ose mund të shkarkoni mp4 videos nga telefoni ne formatin mp4. Per te luajtur videot e ruajtura ju duhet të hidhni videot në nje karte memmorje dhe ju duhet të jeni ne programin e videos.
Shkarko kenge mp3 apo klipe mp4 ne karten e memorjes dhe luaj gjithcka. Ky kasetofon eshte i pershtatshem per makina qe kane vend sa per dy kasetofona normal – Double Din Car Stereo | Kasetofon per vetura apo fuoristrada. Shkarko mp4 video 

KASETOFON ME RADIO FM

Radio FM thjesht shkoni ne stacionin qe doni te degjoni.
Rrotullim 360 grade dhe ne cdo levizje kanal i ri radiofonik qe do te thote muzike dhe lajmet me te reja per ju.
Informohuni cdo cast me te rejat me te fundit ne cdo fushe. Nje kasetofon kaq i domosdoshem dhe multifunksional i cili do ju argetoj dhe informoj per cdo lajm te fundit qe del.

KASETOFON MAKINE ME EKRAN 7010B
Beni diferencen ne makinen tuaj

 VECORITE

MicroSd Card për të zgjeruar memorien pertej kufijve.
Imazhe, muzike, video pa fund, por jo vetem kaq.
Kasetofon per makine teper cilesore dhe me nje ekran i nje kualiteti te larte. Kasetofoni per Makina ne shitje ne cmim fantastik vetem ne Dyqan Taxi.
Cdo gje qe ju deshironi tani mund ta beni tuajin lehtesisht. Mund te beni shkarkimin e video nga telefoni juaj.

MULTIMEDIA NE MAKINE

Lidheni kasetofonin me pajisjen tuaj Smartphone me ane te Bluetooth jo vetem qe mund te degjoni muziken, video dhe cdo gje tjeter qe telefoni juaj disponon.

Ne kete menyre te gjithe miqte apo familjaret tuaj do te jene te lumtur dhe nuk do e ndjejne aspak lodhjen e udhetimit.

 

DYQAN TAXI KASETOFON MAKINE NE SHITJE

PERDORNI KASETOFONIN PER TELEFONATA

Ju mund t’ju pergjigjeni lehtesisht thirrjeve ne telefonin tuaj pa qene e nevojshme te largoni duart nga timoni.
Gjithashtu mund te kryeni thirje nga menuja e kasetofonit nepermjet Bluetooth-it. Duhet te jeni te lidhur me bluetooth. Kur jeni duke degjuar muzike nga kasetofoni dhe keni thirrje ne telefon, kasetofoni do te kaloje automatikisht ne telefonate. Telefonata nuk do te kete nderpreje ne asnje moment. TELEFONATA PA DUAR ME CILESI MAKSIMALE DHE PA SHKEPUTJE 

KASETOFON PER MAKINA ME EKRAN TOUCH SCREEN DIGJITAL

Kasetofon makine ne shitje ne Dyqan Taxi per makina me dy vende kasetofoni

Vetem me nje prekje mbi telefon dhe komunikoni lirshem me te afermit tuaj. Pa nderprerje, telefonata per performance te larte.
Lidhja Bluetooth operon ne distance te mjaftueshme per tju krijuar hapesire levizshmerie per ju. Vendosni telefoni ne nje mbajtese te kroskoti i makines Rrotulloheni telefonin 360grade dhe qendroni gjithmone ne lidhje me kete
Kasetofon Dixhital cilesor i cili mund te montohet ne te gjitha makinat qe kane vend per double din Car stereo . Makina duhet te kete vend per kasetofon normal dhe nje vend tjeter po aq te madh bosh. Kasetofoni ka nevoje per dy vende kasetofoni normal.

SHKARKO MP4 NE KARTEN E MEMORJES DHE SHIKO KLIPET NE EKRANIN E KASETOFONIT.

KASETOFON MAKINE ME EKRAN DIXHITAL 7 INCH

 

 

Kasetofon makine Me ekran Mp5 Mp4 MP3 per makina audio Kamera ne shitje Dyqan TaxiSpecifikat e kasetofonit

Kasetofon me Touch Screen
Ekran me madhesi 7 inch
Lidhet me Bluetooth
Pranon audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE
Funksioni i mbylljes VGA.
Radio FM, lexues USB / SD
Suporton 7 gjuhe te ndryshme
Kasetofon per makine me ekran 7 inch dixhital
Altoparlant pa duar Bluetooth
Dimensionet: 100*78*62mm
Pranon video playback RM /RMVB /DVD(VOB) /VCD(DAT) /MP1 /MP2 /DIVX /XVID /MP4 /H263 /H264 /FLV /3GP /SWF /AVI /ASF/MJPEG
Lidhje pasqyre dhe fuqi 4x50W


Kasetofon per Makina me performance maksimale | Kasetofon Mp5


Kasetofon makine me Ekran USB Ne Shitje | Dyqan Taxi
Blej Online edhe ne Telefon per cdo produkt : 0682141111

Nëse nuk keni llogari ju mund të krijoni një KËTU

Per të kryer blerje nuk ka nevojë të jeni të kyçur ne llogari.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon makine me ekran lcd 7 Inch ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon per makine dyqan taxu digital

Kasetofon makine me ekran lcd 7 Inch ne shitje online

6,490 L8,900 L (-27%)

Shto ne Shporte