• Kasetofon makine me ekran | Me USB

  Materiali: Plastik & Metal
  Tensioni: 12V
  Lloji me Kamera
  Ekrani: 4.1inch
  Butona me 7 ngjyra LED
  Dimensionet e Produktit: 188*85*58mm ose 7.40*3.35*2.28inch
  Pesha: 850g
  Me 2 Porta USB ( nje per te karikuar telefonin & tjetra per te degjuar muzike)
  Gjuhet: Anglisht, Spanjisht, Portugalisht, Rusisht, Italisht, Germanisht, Frengjisht, Turqisht etj

  4,490 L5,990 L
 • Kasetofon makine me ekran lcd 7 Inch ne shitje online

  • Me ekran me madhesi 7” me touch screen
  • Lidhet me Bluetooth per thirrje dhe muzike
  • Pranon audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE
  • Funksioni i mbylljes VGA. Radio FM, lexues USB / SD
  • Suporton 7 gjuhe te ndryshme
  • Altoparlant pa duar Bluetooth
  • Lidhje pasqyre dhe fuqi 4x50W
  6,490 L8,900 L
 • Kasetofon SUOJUN Dyqan Taxi blerje online mp3 player

  Kasetofon makine me ekran ne shitje SOUJUN

  Kasetofon SUOJUN

  Ekran LCD
  LED Light
  Porte per USB, Karte SD, dalje AUX dhe radio
  Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

  4,390 L
 • Kasetofon makine Xblod | Mp3 per makina ne shitje

  I pajisur me Ekran LCD
  Ekran me LED Light
  Porte per USB, Karte SD, dalje AUX dhe radio
  Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara
  ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

  2,800 L6,490 L
 • kasetofon makine me ekran me usb dyqan taxi ne shitje

  Kasetofon me Ekran Makine me USB | Bli Online

  01

  Ngjyra: E zezë
  Bluetooth i integruar + Mikrofon
  Suporton telefonatat pa duar
  Ekran TFT me kënd të plotë me 4,1 inç
  Luaj filma me definicion të lartë
  Formati i videos mbështetëse: RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DIVX / XVID / DAT / VOB / AVI / MP4
  Formati audio mbështetës: MP3 / WMA / OGG / APE / AAC / FLAC / WAV
  Formati i figurës mbështetëse: JPG
  Ndërfaqja: USB / SD / AUX

  4,490 L

Main Menu