Kasetofon me Ekran Makine me USB | Bli Online

4,490 L

Ka stok

Ngjyra: E zezë
Bluetooth i integruar + Mikrofon
Suporton telefonatat pa duar
Ekran TFT me kënd të plotë me 4,1 inç
Luaj filma me definicion të lartë
Formati i videos mbështetëse: RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DIVX / XVID / DAT / VOB / AVI / MP4
Formati audio mbështetës: MP3 / WMA / OGG / APE / AAC / FLAC / WAV
Formati i figurës mbështetëse: JPG
Ndërfaqja: USB / SD / AUX

KASETOFON ME EKRAN | CAR MP5 PLAYER 

Kasetofon Makine me Ekran me USB ne Dyqan Taxi

Ekran me kënd të plotë të shikimit dhe rezolucion të lartë. Ndërfaqe dinamike e menusë. Mikrofoni Bluetooth i integruar, mbështet thirrjet pa duar. Kështu që mund të marrin telefonata të qetë dhe të drejtoni në mënyrë të sigurt. Ju mund te sihni dhe filma ne ekranin e tij, keshtu femijet tuaj nuk do te merziten ne udhetimet qe zgjasin. Kasetofon te cilin mund ta komandoni me telekomande ju apo kushdo qe ndodhet ne makine me ju.

Funksioni Bluetooth: Mund te lidhet me Bluetooth dhe mikrofonin e integruar, të çiftuar me një smartphone për thirrjet pa kabllo dhe me duart te lira gëzoni muzikë nga smartphone juaj.

FM radio dhe funksion automatik i memorjes për stacione transmetimi,  USB Port / TF / AUX.

Kasetofon Makine me Ekran, USB | Dyqan Taxi

Specifikimet Teknike 

Ngjyra: E zezë
Bluetooth i integruar + Mikrofon
Suporton telefonatat pa duar
Ekran TFT me kënd të plotë me 4,1 inç
Luaj filma me definicion të lartë
Formati i videos mbështetëse: RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DIVX / XVID / DAT / VOB / AVI / MP4
Formati audio mbështetës: MP3 / WMA / OGG / APE / AAC / FLAC / WAV
Formati i figurës mbështetëse: JPG
Ndërfaqja: USB / SD / AUX
Dritat automatike të konvertimit automatik.
Kasetofon me Ekran me Ore dixhitale 24 orë, data.
Prodhimi i energjisë ne te cilin mund të ngarkoni celularin ose pajisje te tjetëra USB.
Mbështet funksionin FM. (Frekuenca: 87.5-108MHz)
Pajisja e Magazinimit Mbështetëse: Pajisja e kartës së diskut / TF USB
Hyrja Audio AUX
Funksioni i kamerës së rivendosur
Telekomandë
Kasetofon me Tension te hyrjes: DC12V


Blerje online me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kasetofon

Vleresim mesatar

3.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Daniel tushi

    Mir…

Main Menu

kasetofon makine me ekran me usb dyqan taxi ne shitje

Kasetofon me Ekran Makine me USB | Bli Online