Numerator per parkim | Parking Number Plate

1,500 L

Ka stok

Numerator per makine
Pajisje praktike

KODI: 6958444954912 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

NUMERATOR PARKIMI

Numerator per parkim | Bli online ne Dyqan Taxi |

Numerator per parkim

Numrator parkingu dyqan taxi

Pajisje qe ju vjen ne ndihme per te vendosur numrin e telefonit tuaj nderkohe qe ju jeni larguar .
Nje numrator , me 11 hapesira ku mund te formoni numrin tuaj te telefonit.
Kete pajisje mund ta instaloni fare lehte prane xhamit , ose ne cdo vend tjeter qe ju shihni te pershtatshem.
Tani makina juaj mud te jete me e rregullt pa qene e nevojshem prania e letrave te ndryshme ku ju shenoni numrin e telefonit.
Numrator me nje cmim minimal dhe praktik.


Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Numerator per parkim | Parking Number Plate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Numerator per makine parking number plate dyqan taxi bli online

Numerator per parkim | Parking Number Plate