Depilim ne kushte shtepie zonat intime Spray Depilimi Agiss

1,200 L

Ka stok

 • Depilim i shpejte pa dhimbje.
 • Perdoret edhe per lekure te ndjeshme.
 • Preferohet nga body builder.
 • Depilim i lehte per pak minuta.
 • Lekure e bute qe zgjat
KODI: spray-depilimi-agiss Kategori: , , Etiketime: , , ,

SPRAY DEPILIMI AGISS DEPILIM NE ZONAT INTIME

Depilim per zonat intime ne kushte Shtepie me Spray depilimi Agiss | Thuaj Jo dhimbjeve gjate depilimit me Dyll

Nëse jeni gati për në plazh por nuk jeni depiluar atëherë ju tregojmë se si të largoni qimet në mënyrë shumë të shpejtë e mirë. Depilimi i qimeve mund të jetë më shumë një rutinë tani me kremin Agiss.

Spray Depilimi Agiss ndertuar ne menyre perfekte per depilimin e shpejte dhe pa dhimbje , per nje lekure te bute si mendafsh pa asnje arome te keqe. Për disa është një eksperiencë e tmershme por nuk është për të gjitha. Ky krem do të jetë arma juaj sekrete gjatë verës që mund tju ndihmojë që të keni një lëkurë të pastër e të butë pa qime.

depilim ne kushte shtepieNJE PRODUKT QE I NEVOJITET TE GJITHEVE

Per depilim te sakte dhe te shpejte . Agiss është një nga produktet më të mirë për të larguar qimet e padëshiruara për një lëkurë të butë dhe të pastër.

Tashme ju nuk keni nevoje te harxhoni kohe dhe para per te shkuar ne sallonet e bukurise dhe per t’a kryer kete proces te veshtire, por qe do te behet teper i thjeshte me Spray per depilim Agiss.

Pas depilimit ju do te keni nje lekure te shendetshme dhe te bute. Gjithashtu pasi t’a pastroni ju mund te perdorni krem ose vaj me aloe vera per te pasur nje rezultat te shkelqyer gjate gjithe dites.

DEPILIMI NE KUSHTE SHTEPIE

Depilimi perhere ka qene nje problem i perditshem i femrave. Cdokush deshiron qe te duket perfekt, ne perditshmeri si edhe ne raste te vecanta, si ne nje mbremje me miqte, kur shkoni me pushime ne vere etj. Por askush nuk e ka mundesine, durimin dhe kohen per te bere nje depilim perfekt dhe per t’u kujdesur per lekuren e tyre cdo dite.

Ne ju kemi gjetur nje zgjidhje perfekte per kete problem, Sprey Agiss i cili do ju beje te keni nje lekure te bukur si asnjehere me pare.
Pervec kesaj, koha qe do ju duhet per nje lekure perfekte dhe plot shkelqim eshte vetem 10 minuta.

Po po, ju e lexuat mire. Vetem 10 minuta per te pasur nje lekure te shendetshme e cila do ju terheqi vemendjen te gjitheve.

AGISS HAIR REMOVER SPRAY FOR ALL SKIN TYPES FOR MEN & WOMAN 175 ML

Ju do te mund te vishni rrobat tuaja te preferuara, pa e menduar dy here.
Vishni fustanet dhe fundet tuaj te bukur, si gjithashtu edhe bikinit kur shkoni ne plazh. Pa u ndjere ne siklet per lekuren tuaj.
Shijoni ditet tuaja te vecanta me sprey Agiss. Eshte depilim ne zonat intime.

Gjithashtu nje tjeter problem madhor i depilimit eshte dhimbja. Me Spray Agiss ky problem do te jete i paperfillshem. Ju nuk do te ndjeni asnje dhimbje duke u depiluar me kete spray. Mjafton qe t’a tundni mire para perdorimit, lekura juaj duhet te jete e thate, dhe me pas mund ta vendosni.

Depilimi ne kushte shtepie nuk ka qene kurre me i lehte se sot.

SPREY DEPILIMI AGISS | MË MIRË DHE SHPEJT

Spray depilimi per meshkuj Agiss Depilim ne zonat intime pa dhimbje

 

 • Tunde dhe sperkate ne pjesen e deshiruar.
 • Per meshkuj dhe femra.
 • Heq qimet nga gjoksi, shpina, krahet, kembet, zonat intime.
 • E testuar dermatologjikisht.
 • Apliko per 5 minuta.
 • Largon qimet ne cast.

DEPILIM I SHPEJTE ME KREMIN AGISS

PERBERESIT:

Aqua, Calcium Thioglycolate, Urea, Cetearyl Alcohol, Calcium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Paraffinum Liquidum, Ceterareth-20, Proylene Glycol, Silica, Parfum, Sodium Propyl Paraben, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita (Matricana), Flower Extract, Citroneflol, Alpha Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Butylphenylm Methylproionalm D-Limomene, Hydroxyisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyde.

Depilimi ne kushte Shtepie | Si te heqim qimet ne vendet intime.

 • Tundeni mire para perdorimit
 • Zona ku do te aplikohet duhet te jete e paster dhe e thate.
 • Rekomandohet te behet nje pastrim ose dush me pare.
 • Spray në zonën që deshironi duke mbuluar te gjithe pjesen ku doni te depiloheni.
 • Prisni 5 minuta dhe pastroni zonen me dore, uje ose me nje peshqir te thate.
 • Pasi te keni pastrua nje pjese mund te vazhdoni me nje pjese tjeter te trupit.
 • Koha e veprimit te Sprayt te depilimit Agiss eshte 5-10 minuta.
 • Nuk duhet të lini spray asnjehere te veproje me shume se 10 minuta ne strukturen e qimeve.
 • Mund te lani pjesen me uje te vaket pas perdorimit.

DEPILIMI NE ZONEN INTIME ME AGISS SPRAY

Shume persona e perdorin per depilim ne zonat intime. Gjithsesi duhet te beni kujdes duke testuar nje pjese per irritime te mundshme te lekures.
Nese nuk keni asnje skuqje mund te perdorni ne pjese me te medha. Menyra me e mire se si te heqim qimet ne zonat intime. Ndryshe nga depilimi me dyll ne zonen intime kjo menyre eshte me e thjeshte dhe me e shpejte sesa dylli. Krem depilimi per meshkuj dhe femra Agiss.

Kujdes

Spray i depilimit Agiss nuk rekomandohet per perdorim ne koke, fytyre, hunde, syte, vesh ose rreth anusit dhe gjoksit te femrat.
Para se ta perdorni testoni ne nje pjese te vogel te trupit per t i pare kohen e veprimit te lloji i qimes suaj.
Mund te vazhdoni me pjese te tjera te trupit nese nuk keni skuqje apo irritim te lekures.

Evitoni Kontaktin me Syte
Ne rast te kontaktit e tyre me kremin, Shplajeni mire me uje te rrjedhshem.

Mbajeni larg femijeve te vegjel

SPRAY DEPILIMI AGISS PER DEPILIM NE ZONAT INTIME

DEPILIMI nuk ka qene kurre kaq I THJESHTE dhe PA DHIMBJE !

Spray i depilimit Agiss ju jep nje lekure te bute dhe pa qime. Gjate perdorimit te spray-t Agiss do te shihni se lekure do te behet gjithmone e me e bute.

Thjesht, Tunde, Sperkate dhe Laje me uje ! KAQ E THJESHTE

SPRAY AGISS | DEPILIM PER MESHKUJ DHE FEMRA PER 5 MINUTA

Pse duhet perdorur krem depilimi per zonen intime Agiss?

Agiss Hair Remover

 • I pershatshem dhe i lehte per tu perdorur.
 • Perberes natyral.
 • Lekura nuk irritohet.
 • Nuk shkakton alergji.
 • Depilimi ne zonat intime do te behet me i lehte.
 • Pa dhimbje ndryshe nga depilimi me Dyll.
 • Largon qimet nen lekure.
 • Përdoret per lëkura te ndjeshme
 • Perdoret per bodybuilders.
 • Përdorimi i lehtë per te kryer procesin e depilimit.
 • Largon flokët nga gjoksi, shpina, krahët dhe këmbët.
 • Rezultat i menjehershem.

Kujdesi Personal ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Lloji

Spray per Depilim

Be the first to review “Depilim ne kushte shtepie zonat intime Spray Depilimi Agiss”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilimi me Spray Agiss ne Ne zonat intime dyqan taxi depilim online sprey

Depilim ne kushte shtepie zonat intime Spray Depilimi Agiss