Mjalt per shtim peshe Honey Power D+ | Mjalte per Energji

2,490 L2,990 L (-17%)

Ka stok

Rrit oreksin per te ngrene ushqim.
Qetëson sistemin nervor.
Jep energji 24 ore.
Forcon imunitetin.
Forcon shikimin.
Forcon  kockat.
Largon lodhjen.

KODI: mjalte-honey-power-d-plus KATEGORIA: Etiketime: , , , , , , , , ,

MJALT HONEY POWER D+ PER SHTIM PESHE

Mjalt per shtim peshe Honey Power D+ | Mjalte per Energji ne shitje online

Mjalte Honey Power D+ produkt natyral per te rritur ne trupin tone energji.
Gjithashtu perdoret dhe per te shtuar ne peshë , normalisht na duhet te ushqehemi me 500-1000  kalori ne dite me shume se normalisht. Mjafton dy gisht mjalt ne dite per te patur rezultate te shpejta | DYQAN ONLINE |

MJALT ME VITAMINA PER SHTIM NE PESHE

Nje mjalt me vlera te larta ushqimore, permban te gjitha mineralet e nevojshme per te shtuar peshe

Mjalti Honey Power D+ per shtimin ne peshe dhe energji eshte mjalte ideal per te arritur 1500 kalori ne dite.

Mjalt per shtim peshe honeyEshte  dizajnuar  per personat që vuajnë nga anemia, nenpesha, lodhja dhe dobesive te tjera .

MJALT PER SHTIM PESHE HONEY D+

Perdoret dhe per personat qe ushtrojne fitnes ,ne vend te proteinave ne mase ky mjalte arrin efekte 50 perqind me shume se ato dhe pa asnje efekt anesor apo demtim te shendetit.

MJALTE PER SHTIM PESHE

HONEY D+ POWER

Kaloritë janë të rëndësishme por gjithashtu edhe lëndët ushqyese që ne zgjedhim për të ushqyer në shëndetin tonë.

Për të shtuar në peshë na duhet të ushqehemi me 500-1000 minimalisht kalori në ditë më shumë se normalisht.

SHTIMI NE PESHE TANI ESHTE ME I LEHTE

Mjalti për shtimin në peshë është mjalta ideale për të arritur 1500 kalori në ditë.

Kjo Mjaltë është e dizajnuar speciale për personat që vuajnë nga anemia, nënpesha, lodhja, humbja e apetit dhe dobësive të tjera shëndetësore.
Përbërësit e Mjaltit për shtimin e peshës janë të gjërë dhe kanë veti efektive në fuqizimin e vitaminave për forcimin e shëndetit tuaj në arritjen e peshës ideale.
Mjalti për shtimin e peshës ka veti të cilat i përshtaten çdo organizimi.

MJALT PER SHTIM TE SHPEJTE NE PESHE | BLI ONLINE | INSTAGRAM |

Dobitë:

Rrit apetin për të ngrën ushqim,
Shton yndyrat që mungojnë
Qetësonë sistemin nervorë
Largonë lodhjen
Forcon gjakun
Forcon eshtrat
Forcon Imunitetin
Forcon shikimin
Jep energji 24orë
Ndihmon në tretjen
Plotëson të gjitha vitaminat që i mungojnë organizimit.
Mjalti për shtimin në peshë mund të përdoret edhe për personat që ushtrojnë fitnes vend të proteinave në mas, kjo arrin efekt edhe 50% më shumë se ato.

Përdorimi:

Dy lugë të mesme mjaltë me një gotë qumësht me yndyrë të plotë + 1/2 banane, të përzihen mirë dhe konsumohet.
Kjo mënyrë të përdoret tre herë në ditë pas buke deri në arritjen e peshës ideale.


Mjalt per shtim peshe ne  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mjalt

Be the first to review “Mjalt per shtim peshe Honey Power D+ | Mjalte per Energji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mjalte Honey Power D+ 2 gisht mjalt shitje online shtimi ne peshe vitamina per shtim te peshes

Mjalt per shtim peshe Honey Power D+ | Mjalte per Energji

2,490 L2,990 L (-17%)

Shto ne Shporte