Makine rroje Gemei 595 | Makin qethje Profesionale ne shitje

1,490 L1,800 L (-17%)

Ka stok

 • Mund te hiqni qimet ne te gjitha pjeset e trupit.
 • Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi.
 • Thika qe mprihen vete gjate perdorimit.
 • Pastrohet shume lehte.
 • Rezultate te qendrueshme.
 • Tre Koka te ndryshme qe cmontohen.

MAKINE RROJE GEMEI 595 | MAKINA PER MESHKUJ

Makine rroje per Meshkuj | Makin Profesionale Gemei 595 | Makina Cilesore ne shitje Online ne Dyqan Taxi

Te gjithe meshkujt mundohen te gjejne nje makine te pershtatshme per vete, pasi gjate procesit mund te kete edhe irritim te lekures. Makina e rrojes Gemei 595 3n1 eshte e pajisut me nje maje te krijuar enkas per lekure te ndjeshme.

E lehte per tu mbajtur ne dore | Makine rroje praktike GEMEI 595 Newmakin makina rroje profesionale makine rroje gemei per meshkuj

Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes.
Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.
Koka e prerjes se qimes mund te lahet | Pjesa e argjendte mundeson nje shpejtesi te larte rrotullimi.
Koka ultra e holle per te rruar floket e gjata dhe te shkurta pa probleme. SKU 6957952205950

Makina Gemei | Zgjedhja juaj per nje lekure pa qime

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.

Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.

Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.
Parandalon irritimin skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi
Makine rroje e pershtatshme edhe per femrat

Makine Rroje Profesionale Gemei me performance te larte

 1. Tehet jane prej nje materiali cilesor per te persosur prerjet .
 2. Skajet e rrumbullakosura mbrojne lekuren tuaj nga acarimi.
 3. Me kete makine rroje ju mund te Personalizoni pamjen sipas deshires tuaj .
 4. Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim.

MAKINA TE NDRYSHME RROJE PROFESIONALE DHE CILESORE

 • Pas rrojes mos harroni te aplikoni vajin aloe vera per nje lekure te bute apo kremin aftershave.
 • Makine rroje Gemei 595 punon me bateri te integruar.
 • Ajo eshte e pajisur dhe me kabell per karikim
 • Ju mund ta perdorni kudo Pa pasur nevoje per te kerkuar per priza gjate gjithe kohes.
 • Mjafton qe ju ta keni karikuar dhe mund te hiqni qimet per disa here

MAKINA RROJE GEMEI

 

Makine rroje per meshkuj gemei dyqan taxi

E LEHTE PER TU PERDORUR 

 • Makin Rroje e cila eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime ne plazh e kudo tjeter.
 • Eshte kompakte keshtu do te zere shume pak vend ne çanten e tualetit tuaj.
 • Heq qimet nen nivelin e lekures pa krijuar skuqje.
 • Makine rroje per heqjen e qimeve në të gjithë pjesë të trupit në mënyrë shumë të lehtë dhe më tepër nuk shkakton irritimin e lëkurës.Makine rroje shume e preferuar nga perdoruesit.

MAKINE RROJE PROFESIONALE GM-595

Ne Dyqan Taxi do te gjeni makina rroje profesionale ne cmimin me te mire.

 1. Nje makine rroje e cila është shume e thjeshtë, dhe e lehtë për një variacion stilesh, dhe mund te përdoret për çdo moshë.
 2. Vjen me nje dizajn, i cili ka zhurme e ulët gjatë prerjes apo shkurtimit te flokeve dhe mjekrres, nuk do ju bezdis dhe as do ju lodh ne asnje moment.
 3. Projektimi dhe teknologjia e zgjuar strukturore mund të shkurtohet ne menyre 3 deri 6 milimetra.
 4. Koka e prerjes mund të lahet dhe motori i aliazhit të argjendit me shpejtësi të lartë rrotullimi.
 5. Ne Dyqan Taxi ju mund te gjeni gjithashtu dhe makine rroje per femra te ndryshme. Makina e rrojes eshte per te gjitha pjeset e trupit. Ju do te jeni ne komoditet te plote kur ta perdorni makinen.

MAKINE GM 595 PRAKTIKE DHE E LEHTE NE PERDORIM

Koka e makines eshte ultra të holla me dhe me idealja për të qethur flokët e gjata deri ne detajin me te fundit dhe per t’i kthyer ato ne të shkurtra. Gjithashtu vjen me nje sistem inteligjent antirreshqites. Maqin e rrojes e cila do ju ofroj komoditet dhe prakticitet te plote me sherbimin e saj.

 • Teh çeliku inox.
 • Bateri e dyfishtë e rikarikueshme.
 • Prerëse flokësh.Makine rroje per meshkuj Gemei Gm 595 DyqanTaxi
 • Koha e karikimit 8 orë
 • Fuqia e plotë mund të përdoret për rreth 40 minuta

GEMEI 595 NEW MAKINE RROJE

Perdoret per tu rruajtur, shkurtuar dhe rregulluar qimet.

Krijoni mjekren qe deshironi duke u kujdesur per te perdite, dhe jo vetem. Ju mund te beni dhe te krijoni stilime te ndryshme te cilat ju pelqejne dhe deshironi t’i provoni. Gjithashtu eshte ideale makin island per shkurtimin e flokeve dhe per t’i stiluar ato sipas deshires suaj.

Makine Rroje Profesionale per Meshkuj | Gjithcka qe ju duhet! 

Makina rroje Profesionale Gm 595

Jepini pamjes suaj nje ndryshim drastik duke provuar modele te cilat perhere keni pasur deshire t’i provoni. Nje makine rroje e cila do ju kursej kohe dhe para. Nuk do te keni nevoje te shkoni te berberi per te shkurtuar floket apo per te stiluar mjekrren tuaj ashtu si ju e deshironi ate.

Karakteristikat | Makin rroje Gemei 
 • E pershtatshme per fytyren .
 • Heq qimet e fytures dhe trupit pa lodhje
 • E sigurte dhe e shpejte ne perdorim .
 • E le lekuren te bute .
 • Depilator Ideal per te gjitha llojet e lekures .
 • E lehte ne perdorim .
 • Perfekte kur udhetoni

MAKINE RROJE PER MESHKUJ PROFESIONALE GM 595

Makina Rroje GEMEI 595 është një nga makinat më të mira në treg për të hequr qimet e mjekrës apo flokët. Ju do të ngeleni gjithmone të kënaqur nga cilesia dhe nga cmimi. Do te gjeni cmimin me te mire te garantuar online.

MAKIN RROJE PER TRUPIN

Çdo burrë  përpiqet shumë të zgjedhë rreth makinës se tij te rrojes, sepse pas përdorimit të makinave konvencionale të prerjes së flokëve, mund të ndodhë acarim i lekures suaj.

Gjithashtu makina e rrojes eshte dizejnuar posacerisht per lekure delikate. Lekura juaj nuk do te acarohet pasi te perdorni kete makine dhe do te jete e shendetshme.

Mund t’a merrni kudo me vete.

Dizajni i saj minimal dhe i vogel ju lejon t’a merrni kudo me vete, si ne udhetime pune, udhetime per pushime etj.

Makine e rroje Gm 595 eshte ne ngjyre kafe te erret me pak elemente ngjyre floriri, e gjitha me shume shkelqim, qendron ne dore sigurt dhe pa levizur gjate perdorimit.

Kokat e ndryshueshme ju japin mundesine te merrni me vete te montuar ne te, vetem koken e pershatshme gjate kohes qe do te jeni ne udhetim.

Sidomos ne udhetimet e punes jashte vendi ku nuk keni nje sallon prane jush per tu kujdesur. Kjo makine rroje portative ju jep mundsine te jeni te kuruar para mbledhjes apo eventit tuaj te rendesishem.

Konferencat apo prezantimet kerkojne te keni nje pamje te paster dhe te bute.

Do te dukeni bukur ne cdo moment, kudo qe te jeni.

MAKIN RROJE ME DIZAJN TE VECANTE 

Brisku i prerjes Gemei GM-595 3 në 1 është i pajisur me një brisk rrjetë, i cili është ideal për lëkurë me ndjeshmëri të lartë. Në të, koka e rruajtjes ndahet nga fytyra me një rrjetë, e cila eliminon mundësinë e një prerjeje dhe zvogëlon efektin irritues.

Një pajisje e tillë zëvendëson disa pajisje. Tani mund të rruheni pa probleme, të shkurtoni mjekrren dhe t’i jepni asaj pamjen te cilen ju deshironi te keni, si dhe të heqni qafe flokët e padëshiruar të trupit.

Prerësi i mjekrës elektrike Gemei GM-595, për shkak të madhësisë së tij kompakte dhe formës ergonomike, vendoset lehtësisht në dorën tuaj.

Nje makine rroje ideale per ju!

Materiali prej te cilit perbehet makina eshte prej aliazhit te titanit, i cili eshte nje material shume cilesor, rezistent dhe tej mase i fort.

Elementet e prerjes janë bërë nga aliazh titani, i cili siguron besueshmëri dhe qëndrueshmëri të lartë. Gjithashtu makine rroje e cila ju lejon të zgjidhni një gjatësi të flokëve nga 3 në 6 mm, me një hap prej 1 mm. Motori 3W i pajisjes funksionon me energji të baterisë. GEMEI 595 –  Nje makin rroje shume e thjeshte ne perdorim.

MAKINA PER RROJE PROFESIONALE
Çfarë ka në kuti?

1 x Makinë, Manual, Karikues

 

makine rroje gemei gm 595 ekonomike dyqan taxi per meshkuj

 

Specifikat

Performance nga Makine Rroje Gemei 595
Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi
Precision 0.5mm
Gemei 595 | Me thika self-sharpenning
Bateri e Rikarikueshme.
Tensioni: 220-240V

Makin Rroje Gemei NEW

GEMEI 595 ME 3 KOKA TE NDRYSHME


Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online
Ju ofrojme Makine rroje Gemei 595 3n1 ne Shqiperi me dorezim te shpejte Ekspres ne cdo qytet apo fshat

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Gjendja

Lloji

Makina rroje

Gjinia

Meshkuj

Be the first to review “Makine rroje Gemei 595 | Makin qethje Profesionale ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje per meshkuj Gemei 595 - Gemei 3n1 si te rruajme qimet makine rroje qime depilim depilator higjena mashkullore bli online blerje dyqan taxi

Makine rroje Gemei 595 | Makin qethje Profesionale ne shitje

1,490 L1,800 L (-17%)

Shto ne Shporte