Makine rroje personale per meshkuj | Gemei 8IN1

2,190 L2,690 L (-19%)

Ka stok

Makine rroje multifunksionale e shpejte dhe eficente.
Specifikat 
 
Tensioni: 220V-240V
Frekuenca: 50Hz
Fuqia: 3W
Koha e karikimit: 8 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta
Dimensionet: 3.3*14.4*4.31
KODI: makine-rroje-gemei-8-in-1-581 Kategori: ,

Makine rroje per meshkuj | Gemei 8IN1 GM 581

Makine rroje personale per meshkuj | Gemei 8IN1

Makine rroje multifunksionale e shpejte dhe eficente. Pjesa me e mahnitshme e saj jane kokat te cilat shtrihen jashte gjeresise se saj. Ne kete menyre ju mundeson perdorim ne zona te ndryshme te ngushta. 

Specifikat 
 
Tensioni: 220V-240V
Frekuenca: 50Hz
Fuqia: 3W
Koha e karikimit: 8 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta

Makine rroje Gemei Personale | Dimensionet: 3.3*14.4*4.31


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje personale per meshkuj | Gemei 8IN1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje personale per meshkuj | Gemei 8IN1

Makine rroje personale per meshkuj | Gemei 8IN1

2,190 L2,690 L (-19%)

Shto ne Shporte