Epilator Flawless Depilator si Buzekuq per Femra

1,490 L

Ka stok

Trajtim i shpejte dhe i sakte.

Ideal per qimet e fytyres.

Heq qimet nga rrenja.

EPILATOR FLAWLESS

Best Epilator Flawless Girl | TopShop Hair Remover

Best Epilator pa dhimbje.

Epilator Flawless, nje pajisje e re e cila eshte e thjeshte dhe efektive per pastrimin e qimeve te fytyres.
Nje disk i mprehte i fshehur i cili rrotullohet, per heqjen e qimeve. Heq flokët e fytyrës në çast dhe pa dhimbje nga buza, mjekra, faqet.

Me nje pllake floriri te lare 18-karat, fale formes se tij si nje buzekuq, ju mund ta merrni me vete kudo kur udhetoni.
Ky depilator eshte anti-alergjik dhe i testuar dermatologjikisht. Teknologjia Butterfly nuk prek kurrë lëkurën delikate të fytyrës. Nuk keni nevoje te perdorni kremra te ndryshem depilimi.

epilator flawless per femra ne Dyqan Taxi

 

FLAWLESS GIRL EPILATOR HAIR REMOVER

Epilatori i qimeve pa dhimbje të grave është zgjidhja më e mirë për ju. Ky Girl Epilator efikas dhe elegant I qimeve te fytyres eshte i shëndetshëm per t’u perdorur nga te gjitha llojet e lekures.
Stili mini është krijuar posaçërisht për zonjat e elegante te cilat mund ta vendosin lehtesisht ne portofolin e tyre. Një shoqërues I nevojshem për besimin dhe bukurinë tuaj. Nuk ka shenja, skuqje ose acarim ne lekuren tuaj. Projektuar me qellimin e qarte per nje fytyre te paster dhe te bute.

 

Karakteristika | Flawless Hair Remover TopShop Product 

-Heqja e qimeve pa dhimbje brenda disa minutave.
-Realizoni lëvizje të vogla rrethore për të hequr flokët e padëshiruar.
-Sekreti është një teknologji revolucionare Butterfly që largon qimet duke e copëtuar mikroskopikisht përmes një koke tjerrëse.
-E vendosur në mënyrë të rregullt dhe të matur nën kokën e veshur me ar të 18 karat.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjinia

Femra

Gjendja

Lloji

Depilator

Be the first to review “Epilator Flawless Depilator si Buzekuq per Femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Epilator Flawless Depilator Dyqan Taxi buzekuq per femra

Epilator Flawless Depilator si Buzekuq per Femra