Shkelqyes per buze Kylie Lip gloss | Lips Stick

1,400 L

Shkelqyes per buze delikate
Shkelqyes qe zgjat
Kylie Lipgloos
Ngjyre intense

Dirty PeachKourt KLeoLove BitePumpkinSpiceTrue Brown K
Pastro
KODI: kylie-lip-gloss Kategori: , , Etiketime: , ,

SHKELQYES PER BUZE KYLIE

Shkelqyes per buze Kylie Lip gloss | Lip Stick | – Porosi online Dyqan Taxi

BYZEKUQ KYLIE JENNER

Nje shkelqyes per buze delikate , do ti jap buzeve nje ngjyrese joshese duke u kujdesur per to .

Shkelqyes per buze Kylie Lip Gloss dyqan taxi

Aplikuesi praktik e ben te lehte dhe te shpejte perdorimin . U jep ngjyre buzeve dhe i ndricon , kujdeset per buzet , udhqen dhe hidraton ato .
Formula e ketij shkelqyesi per buze i ben ato te duken me te plota
Disponon ngjyre intense qe zgjat me ndriçim te forte qe qendron i fiksuar . Ka teksture te lehte dhe jo ngjitese e cila eshte e qendrueshme dhe i le buzet tejet te shndritshme.
Buzet do te mbeten elastike dhe me nje arome  te fresket se ketij shkelqyesi per buze qe perforcon efektin e akullt dhe te ngrire te shkelqyesit .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Shkelqyes Buzesh

Kylie Colors

Dirty Peach, Kourt K, Leo, Love Bite, Pumpkin, Spice, True Brown K

Be the first to review “Shkelqyes per buze Kylie Lip gloss | Lips Stick”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shkelqyes per buze kylie lip gloss lipgloss lips stick dyqan taixi blerje online

Shkelqyes per buze Kylie Lip gloss | Lips Stick