Rimel per syte 3D Mascara | Set mascara + fiber

2,890 L

Ka stok

Rimel per syte 3D Mascara
Set rimel mascara + Fiber Mascara

KODI: 3d-lash-mascara-fiber-rimel Kategori: , , Etiketime: , , ,

RIMEL 3D MASCARA

Rimel per syte 3D Mascara | Set mascara + fiber | Make up – Porosi online ne Dyqan Taxi !

Rimel me vellim kolosal dhe zgjatim qerpikesh ne maksimumin e tyre .

Mascara per syte 3d fiber eyelashes bli online porosit dyqan taksi

Nje furce e cila realizon dendesimin e kerkuar prej kohesh dhe furca tjeter zgjatimin e tyre pa i bashkuar majat . Make up perfekt me qerpiket qe keni deshiruar perhere . Nuk eshte e nevojshme te perdorni qerpike te tjere . Shume mire mund ti jepni forme te lakuar ,  dendesine dhe gjatesine maksimale qerpikeve me kete set per syte 3D Mascara . I disponueshem ne ngjyren e zeze . Nje produkt i testuar dermatologjikisht . Mund te perdoret per te gjithe llojet e qerpikeve .
Syte jane pasqyra e shpirtit , me kete rimel per syte 3D Mascara syte tregojne me shume se aq .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rimel

Be the first to review “Rimel per syte 3D Mascara | Set mascara + fiber”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rimel per syte sysh 3d mascara make up lash lashes set dyqan taxi online porosi

Rimel per syte 3D Mascara | Set mascara + fiber