Sfungjer per manikyr | Nails – Bli online

200 L

Ka stok

Sfungjer per manikyr shume te dobishem ne ndarjen e gishtave dhe jane jashtezakonisht te rehatshem . Te pershatshem kur jeni duke bere pedikyr apo manikyr .
Ju lejojne te keni hapesire te bollshme gjate aplikimit te manikyrit .

KODI: sfungjer-per-thonjte Kategori: , Etiketime: , ,

Sfungjer per manikyr | Nails – Bli online

Sfungjer per manikyr | Nails art | Blerje  online dhe te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Sfungjer per mbeshtetjen e dores apo kembes dhe fiksimin e gishtave gjate lyerjes apo dekorimit te tyre.

Nje nga problemet kryesore gjate aplikimit te manikyrit eshte bashkimi i gishtave. Gjate procesit ato bashkohen apo prekin njeri tjetrin. Kjo ben qe boja te mos jete me uniform dhe e bukur. Ne kete rast bjen ne ndihme ky sfungjer special.

MANIKYR I SHPEJTE | SFUNGJER PER PEDIKYR

NAILS ART SPONGE

Sfungjer per manikyr nails art sponge nail bli online dyqan taxi

Gishtat nuk takohen me njeri tjetrin dhe kjo mundeson aplikimin e manikyrit me lehte. Do te keni kohe per te shpalosur krijimtarine tuaj.
Sfungjer shume te dobishem ne ndarjen e gishtave dhe jane jashtezakonisht te rehatshem . Te pershatshem kur jeni duke bere pedikyr apo gjate manikyrit .
Ju lejojne te keni hapesire te bollshme gjate aplikimit te manikyrit dhe thonjte tuaj nuk do te kene mundesi kontakti deri sa te thahen. Mund ti perdorni pafundesisht pasi nuk ka asnje problem. Pasi te keni mbaruar pune ruajini bashke me mjetet e tjera ne sirtarin e tyre,

Material i bute per doren tuaj . Paketimi permban 1 cift sfungjeresh per te dyja kembet.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim te porosise.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aksesore per Thonjte

Be the first to review “Sfungjer per manikyr | Nails – Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sfungjer per manikyr dyqan taxi online porosi blerje nails art

Sfungjer per manikyr | Nails - Bli online