Korse e plote per dobesim | California Beauty | Slim Body

1,390 L

Ka stok

Korseja per dobesim dhe forme te vithet
Material elastik qe  edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim.
Korseja nuk e humbet elasticitetin .
Sugjerohet te perdoret  kur jeni ne levizje
ose beni ushtrime qe te kete rezultat .

KODI: korse-e-plote-california-beauty Kategori: , , Etiketime: , ,

KORSE PER DOBESIM

Korse e plote per dobesim | California Beauty | Slim Body | Mikrofiber | Dyqan Taxi

Jepini forme vitheve | zvogeloni centimetrat e belit tuaj | California Beauty | Slim Body.
Materiali mikrofiber | rezistent dhe me ajrosje.
Kjo menyre e re |  Ngre dhe i jep volum vitheve
Mbledh Barkun | Zvogelon Belin

Vithe te ngritura dhe me forme ne pak sekonda

Korse dobesimi California Beauty be sexy now dyqan taxi bli porosit online

A keni provuar ndonjehere per te permiresuar pamjen e vitheve tuaja dhe te belit me ndihmen e palestres, nje diete, pilulave apo dhe kremrave te shtrenjte?
Problemi me keto zgjedhje eshte se ato mund te duan jave apo muaj per te treguar rezultatet.

Per fat te mire ne kemi nje zgjidhje te menjehershme.
Ju ndihmon te keni vithe te medha | te rrumbullakta | te ngritura ne pak kohe!

Synimi 4 pjeset e trupit tuaj | Korse e plote dobesimi

Korse e plote per dobesim | Eshte e perkryer per cdo grua qe deshiron nje trup me forma.
-Bark | Ijet
-Anesoret e funshpines | Vithet

Veshje e mrekullueshme | rezultate maksimale menjehere sapo ju ti vishni.

E Padukshme nen rroba | Brez Korse

Ju mund te vishni ate me xhinse | pantallona | fustane apo funde te shkurtra.
Askush nuk do e kuptoj qe e keni veshur ate | Ju do te dukeni me elegante.

 Te rehatshme & me Ajerosje | Korse Dobesimi e plote

Eshte punuar me mikrofibra te vecanta.
Te cilat ofrojne rehati dhe mbeshtesin zonen rreth vitheve.
Materiali i bute | ajerosje e ben ate sa me te rehatshme.
Ju nuk do ta kuptoni qe e keni veshur.

Projektuar Posacerisht per mbledhjen e barkut |
Zvogelimin e belit per nje trup sa me seksi. 

Korse e plote per dobesim | Rimodelim beli | California Beauty Slim Body
Gjithashtu dhe per pjesen e vitheve.
Material Mikrofiber ju ndihmon te humbisni peshe.
Rrobat shkojn me se miri siper tyre.
Format e trupit tuaj jane me te theksuara.

Avantazhe | Korse Dobesimi | Brez Korse
Dobeson | rimodelon belin
E rehatshme | Fleksibel
Te ndihmon dhe ne qendrimin drejte | Nuk duket poshte rrobave.

Korse e plote | material elastik mikrofiber.
Edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne filli.
Nuk e humbet elasticitetin |
Sugjerohet te perdoret kur jeni ne levizje.
Mund ta perdorni edhe kur beni ushtrime.
Keshtu do te kete me teper rezultat | California Beauty | Slim Body |

Bli online ne Qendren Tregtare Online me te madhe ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Zgjidh me mire dhe me lire

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse e plote per dobesim | California Beauty | Slim Body”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Korse e plote per dobesim california beaiuty dyqan taxi online porosi slim body

Korse e plote per dobesim | California Beauty | Slim Body