Braun Silk Epil 3 Expert Epilator per femra ne shitje

4,900 L

Ka stok

 • Zbulon dhe heq madje qimet te cilat epilatorët e tjerë nuk mund ti kapin.
 • Sistemi 20 piskatore heq qimet në rrënjë për javë të tëra
 • Rrotullat e Masazhit stimulojnë butësisht dhe masazhojnë lëkurën tuaj
 • Me 3 shtesa: kokën e rroje, kapakun e rrobave dhe masazhin
 • Rekomandohet për këmbë dhe trup
KODI: braun-silk-epil-3 Kategori: , , Etiketime: , ,

BRAUN SILK EPIL 3 | EPILATOR

Braun Silk Epil 3 | Expert Epilator | Bli Depilator Online ne Dyqan Taxi

Per nje kujdes te pershtatshem te lekures suaj .

Ka nje dizajn qe e ben te lehte perdorimin e tij ne shume pjese te trupit tuaj. Pershtatet me se miri me duart tuaja fale formes se tij, ndersa koka eshte dizajnuar per pershtatje perfekte me lekuren tuaj. Perdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje. Eshte pajisje qe me nje perdorim te lehte ju shpeton dhe nga qimet te shkurtra.

braun silk epil 3 epilator Depilator

Braun Epilator me sistem depilimi efikas | Wet Dry Depilator |

Ky depilator ka mini-piskatore te cilat terheqin dhe shkulin qimet, per lekure te bute dhe te lemuar qe zgjat per disa jave. Gjithasthu Depilator Braun ka 2 nivele shpejtesie: shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte. I pajisur me drite e cila ju jep mundesi te shihni dhe qimet me te imta dhe lekura juaj te jete e paster.

Depilatori per femra

EPILATOR BRAUN | REVEALS EVEN THE FINEST HAIRS | SPECIAL FEATURE OF THE BRAUN EPILATORS

Te bukur nga koka te kembet | Braun epilator review

Gjitheseciliprej nesh e meriton nje lekure te lemuar dhe te paster. Sidomos kur kjo vjen ne menyre perfekte ne ambjentin e shtepise suaj. Nuk ka me nevoje per shkume rroje, dyll te nxehte dhe harxhim kohe ne sallone bukurie.

Braun Silk epil 3 perdor teknologjine SoftLift Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, per nje depilim me te lehte.
Ne paketim bashke me depilatorin gjeni dhe nje furce per pastrimin e tij.

Material cilesor | Braun epilator online

Bëni  depilimin tuaj në të njëjtën pajisje me Braun Silk Epil 5 Leg & Body Epilator 3370 White / Pink! Edhe jo vetëm qe eshte super efikase edhe në flokët më të shkurtër të trupit, por gjithashtu e lë lëkurën jashtëzakonisht të butë më pas.

Ka një Sistem 40 Piskatore që është në gjendje të heqë qimet e vogla deri në 0,5 mm të gjata, ka një kokë rrotulluese për manovra të shkëlqyera dhe madje ka një sistem masazhesh të integruar që e bën të gjithë përvojën shumë komode. 

Beni depilim pa dhimbje dhe teper komod me braun epilator silk epil. Braun epilator charger vjen ne paketim bashke me depilatorin.

Karakteristika | Braun silk épil 3 epilator | 2 Speed Settings

-Zbulon dhe heq madje qimet te cilat epilatorët e tjerë nuk mund ti kapin – falë dritës së tij të zgjuar.
-Sistemi 20 piskatore heq qimet në rrënjë për javë të tëra ju dhuron nje lëkurë të lëmuar.
-Rrotullat e Masazhit stimulojnë butësisht dhe masazhojnë lëkurën tuaj edhe për më shumë rehati.
-2 cilësimet e shpejtësisë le të zgjedhim se çfarë është më e mira për llojin tuaj individual të lëkurës dhe rutinën e bukurisë personale
-Rekomandohet për këmbë dhe trup
-Adapter 12V | Long long Time Working

Braun silk expert | Depilator Braun

Mbrëmjet janë koha më e mirë për depilim; ju jeni më të relaksuar dhe çdo gunga e vogël do të zhduket në mëngjes! Përgatitja më e mirë është shtresimi në ujë të ngrohtë. Do ta lërë lëkurën tuaj të pastër dhe të relaksuar dhe do të ndihmojë në zvogëlimin e atyre qimeve të tmerrshme te cilat jane brenda lekures suaj.

Braun epilator price low Dyqan Taxi

Përdorni një pastrim ose dorëzim eksfoliant, ose ne ju rekomandojmë furçën inovative Braun Silk-épil SkinSpa për 4X rezultate më të mira sesa pastrimi manual. Kur depiloheni, mbani epilatorin tuaj në mënyrë që të ndihet i natyrshëm.

Depilim pa dhimbje | Braun silk epil 3

Mbajeni në një kënd 90 gradë me këmbët tuaja dhe drejtojeni epilatorin në një lëvizje lart kundër drejtimit të rritjes së flokëve. Nuk ka nevojë të shtypni shumë fort; thjesht prekni epilatorin lehtë në lëkurë.

BRAUN EPILATOR CLEANING

Braun Silk-épil Wet & Dry mund të përdoret në banjë ose dush për rehati shtesë. Rrotullimet masazhuese ndihmojnë gjithashtu në minimizimin e shqetësimit dhe dhimbjes. Braun epilator adapter eshte ne paketim me latest braun epilator.

Me përdorim të rregullt, depilimi bëhet praktikisht pa dhimbje. Rregulli i artë është të hidratoni pas epilimit, jo më parë. Vendosni locion trupi për rezultatet më të mira dhe vendosuni për lëkurë super të butë dhe të butë në mëngjes.

Braun Silk Epil 3 Expert | Legs Body

braun silk epil 3 expert epilator

Keshilla per Epilim | BRAUN EPILATOR

Mbrëmjet janë koha më e mirë për epilimin.  Ju do të jeni më të qetë dhe çdo fryrje e vogël do të zhduket në mëngjes! Përgatitja më e mirë është heqja në ujë të ngrohtë.

Lekura ka shume rendesi per higjenen tuaj
EPILATOR BRAUN SILK EPIL 3

Do ta lërë lëkurën tuaj të pastër dhe të relaksuar. Po ashtu do t’ju ndihmojë për të zvogëluar ato qime të errëta. Përdorni një pastrim ose mikrob exfoliating.

Kur epiloni, mbajeni epilatorin tuaj në mënyrë që të ndjehet i natyrshëm. Mbajeni në një kënd prej 90 gradesh në këmbët tuaja dhe drejtojeni epilatorin në një lëvizje lart kundër drejtimit të rritjes së flokëve.

BRAUN SILK EPIL 3 | DEPILATOR 

Nuk ka nevojë të shdepilator trupi bli online dyqan taxitypni poshtë shumë fort; thjesht prekni epilatorin lehtë në lëkurë. Rrotullat e masazhit gjithashtu ndihmojnë për të minimizuar sikletin. Me përdorim të rregullt, epilimi bëhet praktikisht pa dhimbje.

Rregulli i artë është të hidratosh lekuren pas epilimit, jo më parë. Aplikoni locion trupi si krem me  Aloe Vera për rezultatet më të mira dhe vendoseni për lëkurë super të butë pas epilimit me Braun Epil 3.

Silk-épil 3 premton heqje të butë të flokëve me karakteristika të përshtatura për ta bërë depilimin standard edhe më të rehatshëm.

Silk-épil 3 përmban koka masazhuese që stimulojnë dhe masazhojnë pa probleme lëkurën tuaj. Për të lehtësuar depilimin dhe për të rritur komoditetin në rutinën tuaj të bukurisë.

Per nje lekure te bute

Massage Cap | Efficient epilation

Ju mund të zgjidhni shpejtësinë e duhur për nevojat tuaja individuale. Shpejtësia 1 për depilim ekstra të butë, shpejtësinë 2 për depilim tepër efikas.

Drita inteligjente ndihmon në drejtimin e lehtë të rrugës suaj përmes procesit të depilimit. Dhe gjithashtu ndriçon edhe lekuren tuaj per nje pastrim sa me maksimal. Braun epilator reviews are good from everyone.

20 piskatoret në Silk-épil 3 heqin butësisht flokët në rrënjë për rezultate afatgjata duke arritur te largojne edhe qimet me te shkurtra dhe me te vogla. Stop hair grows!

Karakteristikat | Braun silk epil 3

• Masazhe me rrota – Stimuloni dhe masazhoni lehtësisht lëkurën tuaj për të lehtësuar depilimin dhe për të rritur komoditetin në rutinën tuaj të bukurisë

• Sistemi me 20 piskatore – 20 piskatoret në Silk-épil 3 heqin butësisht flokët në rrënjë për rezultate afatgjata

• Drita inteligjente – Ndihmon në drejtimin e lehtë të rrugës tuaj përmes procesit të depilimit dhe lehtëson edhe qimet më të mira për të mos hequr mungesën

• Zgjidhni shpejtësinë e duhur për nevojat tuaja individuale: Shpejtësia 1 për depilim ekstra të butë, shpejtësinë 2 për depilim tepër efikas

• Këshilla për SoftLift – Ngrini në mënyrë efektive edhe flokë të rrafshëta dhe ndihmoji t’i drejtojë te piskatoret për heqje

Best Dry Epilator with pivoting head and exfoliation brushes | Use a clean towel with warm water

BRAUN SILK EXPERTepilator per trupin bli online dyqan taxi

Specifikat:
 • Jep deri në 4 javë lëkurë të lëmuar
 • Butësisht heq flokët në rrënjë
 • Stimulon pa probleme dhe masazhon pas epilimit
 • Një trup i vogël dhe kompakt
 • Kokë rrotulluese për të arritur më mirë lëkurën
 • 40 Sistem piskatore për efikasitet 100%
 • Clean your epilator after skin contact.

Long Lasting Results | Remove Hair | Smooth Skin | Massage Rollers | Gentle Removal of Root for Long time |


Bli Online Epilator Braun Silk Epil 3  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Braun Silk Epil 3 Expert Epilator per femra ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Epilator Silk Epil 3 Braun

Braun Silk Epil 3 Expert Epilator per femra ne shitje