Braun | Pajisje te ndryshme | Makine Depilimi | Dyqan Taxi

 • Epilator Silk Epil 3 Braun

  Braun Silk Epil 3 Expert Epilator per femra ne shitje

  • Zbulon dhe heq madje qimet te cilat epilatorët e tjerë nuk mund ti kapin.
  • Sistemi 20 piskatore heq qimet në rrënjë për javë të tëra
  • Rrotullat e Masazhit stimulojnë butësisht dhe masazhojnë lëkurën tuaj
  • Me 3 shtesa: kokën e rroje, kapakun e rrobave dhe masazhin
  • Rekomandohet për këmbë dhe trup
  4,900 L
 • Depilator Braun | Makine Depilimi Silk epil 1 per femra

  Silk Epil 1 eshte modeli themelor brenda intervalit te epilator Braun Silk Epil.
  Shembull i persosur per thjeshtesine e depilimit.
  Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.

   

  3,690 L4,500 L

Main Menu