• DJI Osmo Mobile 3

  DJI OSMO MOBILE 3 Combo

  • Dizajn I lehte dhe praktik.
  • Mund te transportohet kudo.
  • Kapni foto dhe video me cilesi maksimale.
  16,200 L
 • DJI OSMO MOBILE 4

  • Material cilesor e rezistent.
  • Ideal per video dhe fotografi.
  • I lehte ne perdorim.
  • Dizajn kompakt dhe unik
  19,600 L
 • DJI RONIN-S Essential Kit

  Procesor i përparuar 32-bit ARM
  DJI specializoi motorët gimbal me kodues
  Tre cilësime profili, përfshirë parametrat SmoothTrack dhe levë

  61,900 L
 • DJI RONIN-SC

  • Dizajn praktik dhe I lehte ne perdorim.
  • Mbeshtet funksionet: Panorama, timelapse, motionlapse.
  • I ben ballë një ngarkese 2.0 kg.
  44,900 L
 • DJI Dron TELLO Boost Combo White

  • Vjen me telekomande.
  • Kamera 720p.
  • Fotografi deri ne 5 megapiksel.
  • Video dhe fotografi te mprehta me ngjyra te mahnitshme.
  19,800 L
 • DJI dron TELLO Iron Man Edition

  • Bateri me kapacitet të lartë.
  • Shpejtësi maksimale prej 8m / s
  •  Distancë maksimale kontrolli prej 100m.
  13,900 L
 • DJI GOGGLES Racing Edition

  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizejnuar ne ngjyre te zeze mat.
  • Projektuar per gara.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  74,400 L
 • kamer osmo pocket online dyqan taxi

  DJI kamera Osmo Pocket

  Model unik.

  Në madhësi xhepi dhe jashtëzakonisht praktik

  Ju lejon te kapni video dhe fotografi unike.

  44,900 L
 • DJI Propellers Guard Mavic 2 (PRO/ZOOM)

  • Për DJI Mavic 2 Pro & Mavic 2 Zoom.
  • Përfshin një set të plotë të mbrojteseve të helikës.
  • Shton Mbrojtjen nga Thikat Spinning.
  • Ndihmon në parandalimin e dëmtimit të njerëzve dhe objekteve.
  • Projektuar për Lidhje & Heqje të Lehtë.
  2,800 L
 • DJI Propellers Mavic 2 Pair | PRO/ZOOM

  • Për Mavic 2 Pro, Zoom dhe Enterprise.
  • Dizajn me zhurmë të ulët për fluturimet më të qeta.
  • Përmasat Diametri: 8,7 “/ 22,1 cm.
  • Shkalla e fillit: 4,3 “/ 10,9 cm.
  • Pesha 0,3 oz / 7,9 g secila.
  1,490 L
 • DJI RONIN-SC Pro Combo

  Numri i boshteve: 3-boshte (lartësia, rrotullimi, zhurma)

  Diapazoni i rrotullimit: Yaw (Pan): 360 °; Shkalla (Pjerrësia): 280 ° (-95 deri 185 °); Rrotullimi: 315 ° (-202.5 deri 112.5 °)

  Shpejtësia e ndjekjes: Pan: 180 ° / s; Pjerrësia: 180 ° / s; Rrotulloni: 180 ° / s

  Kapaciteti i ngarkesës: 2.2 kg

  1 x USB Type-C (Fuqia) Hyrja; 1 x CAN (Kontrolli) Input

  Frekuenca wireless: Video: 2.4 GHz (2.4 – 2.483)

  Protokolli Wireless: Bluetooth 5.0

  57,000 L
 • DJI Smart Controller | Me ekran te integruar 5.5 inc

  • Për Dronët që përputhen me OcuSync 2.0.
  • Punon me Mavic 2 Pro / Zoom & More.
  •  Ekran i integruar 5.5 “Full HD 1080p.
  • Ultra-Bright 1000 cd / m2.
  • DJI Go Share për Transferta të Lehta Mobile.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë në Mediat Sociale me SkyTalk.
  • Mikrofoni dhe Altoparlanti i integruar.
  • Bateri e zgjatur 5000mAh.
  80,490 L
 • Dron Mavic 2 Pro(EU)

  Video 4K 30 fps, 2.7K 60 fps, FHD 120 fps, Shpejtësi maksimale 72 km / orë, Autonomi 30 minuta, Hapësirë ​​ruajtëse 8 GB, Sensori: CMOS CMOS 1

  185,900 L
 • mavic 2 zoom dron online dyqan taxi

  Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera

  • Koha e fluturimit: Maksimumi 31 minuta
  • Kamera e zmadhimit optik 2x
  • Ndjesia e Pengesave
  • Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)
  • Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
  • Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p
  154,900 L
 • mavic mini fmc dron online dyqan taxi

  Dron Mavic Mini FMC

  Koha e fluturimit: 30-minuta
  Transmetim video 4 Km
  Ndizës i saktë i sensorit të vizionit + GPS
  Kamera 3-Aksi Gimbal 2.7K
  Regjistrim dhe redaktim i thjeshtuar
  Kompakt dhe i lëvizshëm

  61,900 L
 • Drone DJI Mavic Mini

  • Peshon vetëm 249 gram.
  • Kamera 2.7K.
  • 3-Boshti Gimbal.
  • Koha maksimale e fluturimit 30-min.
  • Dizajn i palosshëm portativ.
  49,490 L
 • Karikues per MAVIC Mini Dron

  Dimensionet e Paketimit të Artikullit L x W x H 15 x 8.9 x 1.1 centimetra
  Pesha e Paketimit 0,01 Kilogram
  Dimensionet e artikullit L x W x H 16 x 8 x
  Markë DJI
  Komponentët e përfshirë 1 x Aksesorë mini DJI Mavic – Helikë
  Gjatësia Fokale Maks. 3200
  Gjatësia Fokale Min 24

  1,890 L
 • Mavic 2 Part 1 Fly More Kit | 2 Bateri inteligjente

  • Bateri të shumta fluturimi inteligjente për një fluturim më të gjatë.
  • Karikoni bateritë gjatë fluturimit.
  • Helikë me zhurmë të ulët për fluturim më të qetë.
  • Një çantë e gjithanshme për supe për të mbajtur gjithçka.
  47,200 L
 • Mavic 2 Part 2 | Intelligent Flight Battery

  • Për Mavic 2 Pro dhe Mavic 2 Zoom.
  • Kapaciteti 3850mAh / 59.29Wh.
  • Siguron deri në 31 minuta kohe fluturimi.
  • Bateri LiPo me katër qeliza, me kapacitet të lartë.
  • Sistemi i integruar i menaxhimit të baterisë.
  • Mbrojtje të shumta inteligjente të baterisë.
  21,000 L
 • MAVIC AIR II Intelligent Flight Battery bli online dyqan taxi

  MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery

  Përputhshmëria Mavic Air Ultra Portable and Foldable Kapaciteti i dronit 2375 mAh Tensioni 11,55V
  Maksimumi: Bateri 13.2V
  Lloji Energjise LiCoO2 27.43Wh

  14,200 L
 • MAVIC Air II Fly More Combo (EU)

  • Detaje ultra të pastra: Sensori i figurës 1/2-inç, fotografi 48MP dhe video 4K / 60fps
  • Foto, Video dhe Panorama mahnitëse HDR
  • Regjistroni Shots Kinematike automatikisht me Hyperlapse dhe QuickShots
  130,000 L
 • MAVIC AIR II Propellers Pair 2

  • Modeli: 7238 Helikë me zhurmë të ulët.
  • Diametri P lartësia e fillit: 18,3 × 9,7 cm.
  • Pesha: 4.8 g për secilën.
  • Vjen me nje material cilesor.
  1,490 L
 • MAVIC Mini | Intelligent Flight Battery

  Kapaciteti i baterisë (orë vat) 17.28 Wh
  Kapaciteti i baterisë 2400 mAh
  Tensioni i baterisë 7.2 V
  Ngjyra e produktit: e zezë
  Jetëgjatësia e baterisë së rimbushur: 30 minuta.

  6,200 L
 • Mavic Mini Charger Base

  Temperatura e punës: 5 ° deri 45 ℃ (41 ° deri 113 ° F)
  Hyrja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
  Dalja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A Përputhshmëria: Mavic Mini

  6,200 L

Main Menu