Depilator Braun | Makine Depilimi Silk epil 1 per femra

3,690 L4,500 L (-18%)

Ka stok

Silk Epil 1 eshte modeli themelor brenda intervalit te epilator Braun Silk Epil.
Shembull i persosur per thjeshtesine e depilimit.
Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.

 

KODI: 4210201656104 Kategori: , Etiketime: , ,

BRAUN SILK EPIL 1 | EPILATOR PER FEMRA

Braun Makine Depilimi – Silk Epil 1, Depilator per femra – Epilator

Makine Depilimi Braun eshte nje pajisje e cila nuk duhet te mungoje ne familjen e aksesoreve per kujdesin personal dhe bukurine.
Ajo ka nje koke e cila perdoret per depilim dhe heqjen e qimeve nga rrenja.
Me dizajn ergonometrik, madhesi kompakte. Perdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje. Kjo Pajisje eshte perfekte per cdo femer.

Silk-épil 1 is the basic model within the Silk-épil epilator range.

Sistemi i makines Braun Epil 1 me 20 piskatore largon lehte qimet nga rrenja. Lekura qendron e bute me jave te tera jo dite. Maja e saj e bute i ngrin edhe qimet qe jane shtrire dhe i drejton drejt piskatoreve.

E persosur per pjesen sensitive poshte kraheve.

Makine Depilimi Braun ne shitje

Makine Depilimi | LEKURE E BUTE | BRAUN

Depilator per femra teper praktik per tu perdorur.
Kujdeset te hequr qimet nga rrenja duke mos i keputur ato. Kembe te buta dhe nje lekure e lemuar pa irritime.

Lekure e bute per shume jave

Koka e depilatorit ka 20 piskatore te cilat ne menyre eficente dhe te shpejte do te heqin qimet me rrenje. Kembet tuaja do te jene te buta deri ne 4 jave.
Dhe pasi qimet te fillojne te dalin serisht, ato do te jene me te holla dhe me te buta. Duke ju bere seancen tjeter te depilimit me te thjeshte.

braun silk epil 1 ne dyqan taxi depilator

Teknologjia SoftLift Tips ne Braun Silk Epil 1 | Braun Design for Sensitive Skin

Depilatori perdor teknologjine SoftLips Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, per nje depilim me te lehte.
Koka e depilatorit perputhet me zonen e lekures qe po depiloni.
Fale shperndarjes nje-shtresore te teheve depilatori ofron depilim te sakte dhe delikat.

MAKINE DEPILIMI BRAUN EPIL 1

Depilim i menjehershem

Menyra me e mire per te hequr qimet qe nuk duam.
Me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte.
Thjeshte vendosni ne prize pajisjen dhe ne pak minuta do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Depilator Braun ka nje dizajn i cili pershtatet me se mire me dore tuaj.
Perfekte per tu marr me vete kur ju udhetoni apo po shkoni me pushime. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

braun silk epil 1 epilator depilator makine depilimi

Makine Depilimi Braun Silk Epil 1 Original

Pastrim i Lehte me Makine Depilimi Braun

Silk Epil 1 eshte modeli themelor brenda intervalit te epilator Braun Silk Epil.
Shembull i persosur per thjeshtesine e depilimit.
Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.
Depiloni me saktesi absolute duke perfituar lekure te bute per jave te tera.

Nje nga depilatoret me te preferuar nga femrat. Funksionon vetem ne te thate pasi vendoset ne prize por eshte nje depilator i shkelqyer. I vogel dhe elegant – Braun Silk Epil 1 Epilator – Cmimi me i mire Online!!!


Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online ne Shqiperi

POROSIT ONLINE EDHE NE TELEFON 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Depilator Braun | Makine Depilimi Silk epil 1 per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

braun makine depilimi silk epil 1 depilator epilator per femra

Depilator Braun | Makine Depilimi Silk epil 1 per femra

3,690 L4,500 L (-18%)

Shto ne Shporte