Makine Depilimi Alizz 302 Best Epilator | Depilator

2,290 L

Ka stok

 • Makine depilimi per femra Alizz 302
 • Depilohohuni ne kohe rekord.
 • Do e lej lekuren tuaj te bute.
 • Dhimbje minimale.
 • Ideale per depilim ne te gjithe trupin.
KODI: Alizz-302-white Kategori: , , Etiketime: , ,

EPILATOR ALIZZ 302

Makine Depilimi Alizz 302 per trupin krahet e bikini line | Best Epilator Reviews | Makin Depilator ne Dyqan Taxi

Makine depilimi per femra e pershtatshme per trupin dhe zonat intime.
Mund te perdoret nga te gjitha moshat.
Pajisja eshte me nje koke depilimi, dhe lehtesisht mund ta pastroni.
Rekomandohet te perdoret pas banjos, kur lekura te jete e paster dhe e thate.

Makine depilimi per femra Makin Elizz 302

Depilim per femra efikas dhe ne nje kohe te shkurter. Depilatori nuk i keput qimet por i terheq ato nga rrenja.

Depilator Alizz per nje lekure te bute.

Depilimi i bikinit ne vere tani nuk do te jete i sikletshem. Me Makine Depilimi per femra Alizz lekura juaj nuk do te irritohet dhe do te qendroj e bute per nje kohe te gjate. | Depilation Bikini Zone
Qimet ne daljen e tyre te rradhes do te jene me te buta.

Deshironi te keni nje lekure te bute dhe plot shkelqim ne cdo moment? Me depilatorin Alizz ju do t’a arrini kete pa mundim dhe pa harchuar para. Lekure e bute si mendafshi.

Heqja e qimeve pa dhimbje ne cdo moment te dites qe ju deshironi. me kete depilator per trupin krahet e bikini line.

MAKIN PER DEPILIM PRAKTIK

Dizajn të gjitha në 1 për gratë per te përmbushur të gjitha nevojat tuaja për nje lekure perfekte. Ndihmon në depilimin e qimeve në krahë, këmbë, sqetullat dhe linjat e bikinit, ju do t’a kryeni kete proces pa dhimbje dhe me nje lehtesim maksimal.

Depilatori praktik mund te merret me vete edhe ne udhetime, ne pushime etj.

Ju nuk do te keni kurre friken e nje te papritur te dilni me krahe te shkurter, se dhe nese eshte e nevojshme nje kalim te lehte me alizz epilator lekura juaj do te shkelqej.

ALIZZ EPILATOR THE BEST DEPILATOR BIKINI LINE

Koka më e gjerë e makines mund të heq më shumë qime në të njëjtën kohë për rezultate optimale që zgjasin dhe ju kursejnë kohë.

Zona e bikinit e cila eshte me e veshtira dhe me e dhimbshmja do te behet lehte e menaxhueshme. Makina e depilimit Alizz do e mbroje lekuren tuaj nga gervishtjet dhe do e beje ate te bute si asnjehere me pare.

DEPILIMI ME MAKINE PA DHIMBJE

Depilator per bikini line ka çelësin e ndezjes / fikjes. Mjafton vetëm te shtypni butonin për ta ndezur atë dhe te nisni procesin e depilimit. Karikimi i makines është i lehtë pasi ka treguesin e dritës për të kuptuar kur është plotësisht i ngarkuar për të shmangur ngarkimin e tepërt.

Gjithashtu nje cilesi tjeter e rendesishme e makines se depilimit eshte se eshte pa kabell, kompakte dhe portabël. Dizajni kompakt ergonomik e bën të lehtë mbajtjen dhe përdorimin pasi eshte e përsosur për udhëtime.

Nese jeni person qe udhetoni shpesh, si per per pushime apo edhe udhetime pune makina e depilimit eshe ideale dhe praktike per t’a marre kudo me vete. Nuk ju ze vend dhe eshte lehte e menaxhueshme.

Makine Depilimi | Depilator Perfekt Per Lekure Alizz 302

Makina e depilimit eshte e përshtatshme për përdorim në të gjithë trupin, makina e heqjes se qimeve mund të perdoret edhe kur ju jeni duke bere dush, kjo gje mundeson qe lekura juaj te mbetet e bute dhe te mos keni dhimbje gjate depilimit.

MAKINA DEPILIMI ALIZZ

Ngadalë lëvizni makinen përgjatë drejtimit të rritjes së flokëve në lëkurë dhe levizeni ate butësisht. Teh çeliku inox hipoalergjik me cilësi të lartë dhe kokat e rrojës me unaza të dyfishta sigurojnë afrim optimale në kthesat e trupit dhe konturet për rezultate të shpejta dhe të lëmuara si dhe minimizojnë stresin dhe acarimin e lëkurës së ndjeshme.

Kjo makine elektrike per depilim ka një kapje të veçantë të dizajnuar që ju lejon të mbaheni lehtë, dizajni i mprehtë nuk është i rrëshqitshem.

Te gjitha keto në një makine depilimi te vetme. Që të keni lekure te bute si mendafshi.

MAKINE DEPILIMI PA DHIMBJE BEST EPILATOR REVIEWS

Eshte shume i lehtë për të hequr kokën dhe për ta pastruar atë. Hiqeni kokën nga trupi i rrojës duke shtypur butonin me gishtin e madh dhe gishtin tregues.

Karikohet shpejte. Kur makina elektrike është e ngarkuar plotësisht për 10 orë, rroja mund të zgjasë deri në 30 minuta. Makina elektrike e depilimit ka një jetëgjatësi të mirë të baterisë dhe të lëvizshme për tu mbajtur gjatë udhëtimit.

Makine Depilimi Epilator Aliz 302 Dyqan Taxi Shqiperi maqin per Depilim per femra

Makin Depilimi per femra | E pershtatshme per gjithe trupin
PERDORIMI
 1. Pastroni zonen qe doni te depiloni me nje peshqir te paster
 2. Hapni kapakun mbrojtes dhe vendosni koken e depilatorit
 3. Vendoseni ne prize dhe ndizeni depilatorin
 4. Vendoseni depilatorin ne zonen ku do te depiloheni dhe rreshqiteni ngadale ne lekure
 5. Aplikoni kremin tuaj te preferuar ose Vaj Aloe Vera per nje lekure te bute e te shendetshme

HAIR FREE EPILATORS WORK

Pastrojeni koken e paisjes pas perdorimit, dhe vendoseni ne paketimin e depilatorit.

MAKINE DEPILIMI ALIZZ 302 BEST REVIEWS  EPILATOR  | MAKINA PER DEPILIM E CILA MERRET ME VETE NE UDHETIME

 1. Do te keni smooth legs
 2. Ideale per bikini wax and sensitive areas.
 3. Removing hair from the root.
 4. Ngadalson hair growth.
 5. Pas perdorimit te perditshem ju do te keni shorter hairs.
 6. Punon deri ne 40 minutes.
 7. Praktik, cordless epilator massage roller
Specifikat | Bikini area
 • Tensioni 100-240V, 50/60Hz
 • Perdoret me Kabllo
 • 20 Piskatore metalike
 • 2 nivele shpejtesie 
 • Makine Depilimi e pershtatshme per fytyren, kembet, sqetullat, krahet, zonen bikini madje mund ta perdorni dhe per fytyren.
 • Çdo njeri prej nesh meriton nje lekure te bute. Me depilatorin 5-ne-1 ju mund ta keni ate ne komoditetin e shtepisë tuaj, me nje kosto te vogel!
 • Dizanj ergonomik, i pershtatet persosmerisht dores tuaj dhe krenohet me cilesine e perkryer, keshtu qe ju do ta perdorni ate edhe ne vitet pasardhese. Nje makin depilimi ekonomike dhe efektive.

Depilatori ben qe qimet tuaja te rriten perseri me holle dhe me ngadale, keshtu qe ju do ju duhet ti hiqni qimet nje here ne disa jave dhe jo njehere ne disa dite. Jep rezultate te shkelqyera, qimet do te rriten perseri dhe do te jene me te buta dhe me pak te dukshme. Largon qimet nga rrenja | Hairs from the root Method of Hair Removal |

Pamje Terheqese dhe e paster

Lekure miqesore, shtojce e veçante per kete makin depilimi e cila eshte projektuar per te siguruar nje pamje te rregullt dhe te paster duke e bere ate nje zgjedhje perfekte per linjen e bikinit.

Depilator Bikini line me korent | Tashme depilim me dyll eshte perralle nga e kaluara

CORDED EPILATOR FOR BIKINI | BODY HAIRS |

Me kete epilator dhe makin depilimi nuk do te keni probleme me rrenjet qe nuk dalin | Ingrown Hair | Best epilator Reviews


Makine Depilimi | Epilator Aliz 302 | Buy an Epilator on Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Makine Depilimi Alizz 302 Best Epilator | Depilator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine Depilimi Depilator Alizz 302 Depilim per trupin kembet depilim total heqje qimesh depilation bikini zone makine depilimi i bikinit per femra

Makine Depilimi Alizz 302 Best Epilator | Depilator