Makine Depilimi Alizz 302 Best Epilator | Depilator

1,790 L2,290 L (-22%)

Ka stok

E pershtatshme per trupin
E pershtatshme per zonat intime
Mund te perdoret nga te gjitha moshat.
Pajisja eshte me nje  koke depilimi.

KODI: Alizz-302-white KATEGORIA: Etiketime: , ,

EPILATOR ALIZZ 302

Makine Depilimi Alizz 302 | Best Epilator Reviews | Bikini Line | Makin Depilator ne Dyqan Taxi

Makine depilimi per femra e pershtatshme per trupin dhe zonat intime.
Mund te perdoret nga te gjitha moshat.
Pajisja eshte me nje koke depilimi, dhe lehtesisht mund ta pastroni.
Rekomandohet te perdoret pas banjos, kur lekura te jete e paster dhe e thate.

Makine depilimi per femra Makin Elizz 302

Depilim per femra efikas dhe ne nje kohe te shkurter. Depilatori nuk i keput qimet por i terheq ato nga rrenja.

Depilator Alizz per nje lekure te bute.

Depilimi i bikinit ne vere tani nuk do te jete i sikletshem. Me Makine Depilimi per femra Alizz lekura juaj nuk do te irritohet dhe do te qendroj e bute per nje kohe te gjate. | Depilation Bikini Zone
Qimet ne daljen e tyre te rradhes do te jene me te buta.

 

Makine Depilimi | Depilator Perfekt Per Lekure Alizz 302

Makine Depilimi Epilator Aliz 302 Dyqan Taxi Shqiperi Depilim per femra

Makin Depilimi per femra | E pershtatshme per gjithe trupin
PERDORIMI
  1. Pastroni zonen qe doni te depiloni me nje peshqir te paster
  2. Hapni kapakun mbrojtes dhe vendosni koken e depilatorit
  3. Vendoseni ne prize dhe ndizeni depilatorin
  4. Vendoseni depilatorin ne zonen ku do te depiloheni dhe rreshqiteni ngadale ne lekure
  5. Aplikoni kremin tuaj te preferuar ose Vaj Aloe Vera per nje lekure te bute e te shendetshme

Pastrojeni koken e paisjes pas perdorimit, dhe vendoseni ne paketimin e depilatorit.

MAKINE DEPILIMI ALIZZ 302
Specifikat

Tensioni 100-240V, 50/60Hz
Perdoret me Kabllo
20 Piskatore metalike
2 nivele shpejtesie 
Makine Depilimi e pershtatshme per fytyren, kembet, sqetullat, krahet, zonen bikini madje mund ta perdorni dhe per fytyren.

Çdo njeri prej nesh meriton nje lekure te bute. Me depilatorin 5-ne-1 ju mund ta keni ate ne komoditetin e shtepisë tuaj, me nje kosto te vogel!
Dizanj ergonomik, i pershtatet persosmerisht dores tuaj dhe krenohet me cilesine e perkryer, keshtu qe ju do ta perdorni ate edhe ne vitet pasardhese.

Depilatori ben qe qimet tuaja te rriten perseri me holle dhe me ngadale, keshtu qe ju do ju duhet ti hiqni qimet nje here ne disa jave dhe jo njehere ne disa dite. Jep rezultate te shkelqyera, qimet do te rriten perseri dhe do te jene me te buta dhe me pak te dukshme. Largon qimet nga rrenja | Hairs from the root Method of Hair Removal |

Pamje Terheqese dhe e paster |

Lekure miqesore, shtojce e veçante per kete makin depilimi e cila eshte projektuar per te siguruar nje pamje te rregullt dhe te paster duke e bere ate nje zgjedhje perfekte per linjen e bikinit.

Depilator Bikini line me korent | Tashme depilim me dyll eshte perralle nga e kaluara

CORDED EPILATOR FOR BIKINI | BODY HAIRS |

Me kete epilator nuk do te keni probleme me rrenjet qe nuk dalin | Ingrown Hair |

 


Makine Depilimi | Epilator Aliz 302 | Buy an Epilator | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Makine Depilimi Alizz 302 Best Epilator | Depilator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine Depilimi Depilator Alizz 302 Depilim per trupin kembet depilim total heqje qimesh depilation bikini zone makine depilimi i bikinit per femra

Makine Depilimi Alizz 302 Best Epilator | Depilator

1,790 L2,290 L (-22%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat