Cader automatike per kamping per 3 dhe 4 persona ne shitje

2,690 L3,690 L (-33%)

Ka stok

 •  Me madhesi 200*150 per 3 persona
 • Me madhesi 200*200 per 4 persona
 • Me nje cilesi teper e larte
 • Shume e lehte per tu montuar dhe c’montuar
 • Izolimi mjaft i mire me mundesi ajerosje
3 Persona4 Persona
BluJeshile
Pastro
KODI: cader-automatike Kategori: ,

CADER KAMPINGU AUTOMATIKE

Cader automatike kampingu e domosdoshme per te gjithe personat qe e dashurojne natyren edhe qe jane mjaft aventuriere dhe ne kerkim te adrenalines. Cadra e kampingut automatike qe hapet per 3 sekonda dhe qendron gjate gjithe kohes e hapur. Kjo cader mund te montohet shume lehte pasi procesi eshte shume i thjeshte.

CADER AUTOMATIKE PER KAMPING

Sapo filloni te hapni cadren mund ta terhiqni ate larte dhe cadra hapet automatikisht vet. Cadra eshte shume e mire per kamping me nje material elastik edhe me nje tekstil me fije fiberglass. Ne brendesi te cadres ku e hapim dhe e mbyllim ate me nje zinxhir ne kete menyre ju mbroheni nga nje pjese me rrjete e cila mundeson ajrimin edhe pengon futje e insekteve te ndryshme ne cader.

SPECIFIKAT

 1. Cader kampingu me 3 persona me madhesi 200*150
 2. Cader per kamping per 4 persona me madhesi 200*200
 3. Material teper cilesor
 4. Kafaz i forte
 5. Shtrojse kembesh
 6. E pajisur me 4 dritaredimensionet e cadres se kampingut dyqan taxi
  KUJDES:
  DIMENSIONET E CADRAVE TE KAMPINGUT MATEN NGA CEPI NE CEP
  Specifikimet e gjatesise te printuara ne kuti nuk i referohen gjatesise
  se personit qe mund te shtrihet ne kete cader!!

  Gjatesia e brendshme eshte 189cm max


  Nuk rekomandohet per persona me te gjate
  Gjatesia optimale per person 185 cm

Porosit Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Kapaciteti

3 Persona, 4 Persona

Lloji

Cader per Kamping

Ngjyra

,

Be the first to review “Cader automatike per kamping per 3 dhe 4 persona ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cader Kampingu per 3 dhe 4 persona

Cader automatike per kamping per 3 dhe 4 persona ne shitje

2,690 L3,690 L (-33%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat