Dyshek me ajer portable Bestway per plazh apo shtepi

3,290 L

Ka stok

 • Dysheku mund te perdoret ne shtepi dhe ne plazh
 • Ofron qendrim te sigurt
 • Perbehet nga materiale te forta dhe te qendrueshme
 • Mund ta transportoni lehtesisht
 • Pesha e lejuar eshte rreth 227 kg
 • E pershtatshme per dy persona
 • Ngjyra blu

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

DYSHEK ME AJER | BESTWAY 191/137/22 CM

Ne ditet e sotme jane krijuar aq shume hapesira te reja dhe ka pafundesi mundesi per cdo gje qe ju mund te deshironi, mjafton vetem te dini si te kerkoni dhe ku ta kerkoni. Dyqani Taxi sjell per ju dyshekun me ajer portable Bestway qe ju mund ta perdorni per 2 funksione kryesore qe jane me te deshiruarat per ju.

DYSHEK PORTABLE PER PLAZH APO SHTEPI 

Te gjithe kemi nevoje qe te kenaqemi pafund dhe te kemi pushime te paharrueshme, por edhe te bejme nje gjume te  shlodhes, e te rehatshem eshte nje tjeter kenaqesi me vete. Dysheku Bestway eshte nje zgjidhje perfekte sepse eshte e krijuar me materiale te forta edhe te qendrueshme duke ju ofruar nje qendrim te sigurt. Ju mund te qendroni mbi uje me te por edhe ne toke pa u shqetesuar nga asgje. Dysheku fryhet lehtesisht eshte i thjeshte ne transportim pa ju munduar aspak. Pesha e lejuar eshte rreth 227 kg ose me sakte e pershtashme per 2 persona. Ju do ta gjeni ne ngjyren blu qe eshte ideale sidomos nese e merrni me vete ne pishina apo ne det.

 

 DYSHEKU MUND TE PERDORET NE SHTEPI DHE NE PLAZH 

 • Ofron qendrim te sigurt                     Dyshek-dopio-Bestway
 • Perbehet nga materiale te forta dhe te qendrueshme
 • Mund ta transportoni lehtesisht
 • Pesha e lejuar eshte rreth 227 kg
 • Dimensionet 191 cm * 137 cm * 22cm
 • E pershtatshme per dy persona
 • Ngjyra blu

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

Be the first to review “Dyshek me ajer portable Bestway per plazh apo shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek me ajer dopio air mattress bestway dyqan taxi

Dyshek me ajer portable Bestway per plazh apo shtepi