Grirese Mishi Igor First Austria Makine per qofte e kima

10,700 L12,900 L (-17%)

Ka stok

 • Grirese mishi cilesore dhe shume praktike.
 • Ideale per te qene ne kuzhinen tuaj.
 • Pergatiteni vete mishin tuaj te fresket.
 • Ju ndihmon te ushqeheni shendetshem.
 • E nevojshme ne cdo kuzhine shqiptare
KODI: grirese-igor-first-austria Kategori: , , Etiketime: , , ,

MAKINE GRIRESE MISHI IGOR

 Makine Grirese Mishi Igor eshte nje grirse per pergatitje ne kuzhine si Gatime me Qofte me Mish te grire & Makarona me kima.

Jo vetem nje makine grirese mishi por nje pajisje me shume perdorime qe do ta keni asistentin tuaj ne kuzhine.
Eshte por nje makineri per grirjen e mishit me ate te se ciles mund te pergatisni me shpejte dhe me thjeshte cdo lloj mishi qe ju deshironi. Mish per qofte dhe e kima, etj
Per me teper mund te pergatisni edhe salcice sipas menyres suaj duke perdorur mishin e grire nga pajisja IGOR

Makine Grirese Mishi IGOR | Fantastike per cdo shtepi

Deshironi te pergatisni hamburger te shijshem, tortilla meksikane, salce boloneze,  makarona me kima apo qofte me mish te grire?
Preferoni te grini mishin sipas deshires tuaj dhe te surprizoni anetaret e familjes dhe miqte me shijen fantastike?

TANI KA NJE ZGJIDHJE PER TE GJITHA KETO : MAKINE GRIRESE IGOR

Ju Prezantojme nje produkt perfekt per kuzhinen tuaj 

MAKINE GRIRESE MISHI IGOR | SHITJE ONLINE NE DYQAN TAXI

Ju ofron mundesine te grini mishin dhe madje te pergatisni dhe salcice me perberes te ndryshem sipas deshires.
Ju lehtesisht mund te grini dhe miksoni mishin me erezat sipas deshires suaj.

Makine grirese mishi igor first austria dyqan taxi per qofte me mish te grire

GRIRESE MISHI IGOR NGA FIRST AUSTRIA NE SHQIPERI

E fuqishme me nje cmim te leverdisshem

Fale fuqise deri ne 1800W, i kesaj grirese te mishit mund te grije 0.8 kg mish ne vetem 1 minute, duke e bere kete grirese per mishin nder me efektivet ne kuzhine.
Vjen me nje cmim shume te leverdisshem ne krahasim me grireset e tjera te mishit te cilat nuk jane fare ekonomike.

Makine Grirse Igor | Makine Mishi per qofte
Ju Mund të beni qofte më shumë e më lirë me këtë Grirse Mishi 

Si të bëjmë qoftet
Si fillim Grijme mishin, e perzijme me qepe te grire, nanexhik, majdanoz, piper te zi pak kripe pak vaj ulliri dhe me pak tul buke > Në një enë i përzien bashkë me një kokër Vezë. Masa nuk duhet të jetë e ujshme . Qoftet e bëra rrethore me duar i kalojme në një pjatë me miell e më pas i skuqim me vajin e ullirit.

MAKINE GRIRSE MISHI SUPERIORE | Grirese mishi

Krijuar me nje material te qendrueshem te gjate jashtezakonisht te forte.
Nje motorr bakri dhe ingranazhe metalike qe rezistojne shume.
Teh celiku inoks per te siguruar bluarjen e duhur dhe mbrojtjen nga ndryshku.

Makine grirese mishi ne shitje online per makarona me kima

Teper e lehte per tu perdorur. Eshte pajisje shtese e persosur per cdo kuzhine.
Mund te cmontohet dhe te lahet pa lodhje gjithmone pas perdorimit.

Funksionim i thjeshte i sigurte dhe i shpejte.
Pllaka te ndryshme prerese | Teh prehes prej celiku inoks
Pastrim i lehte dhe Mbrojtje nga Mbinxehja e pajisjes

Mund te perdoret per grirjen e mishit perimeve dhe frutave.

Ndihma e domosdoshme e kuzhinës për përpunimin e mishit të klasit të parë dhe higjienik. Suxhuk të shijshëm, kibbeh djegës ose mish të grirë: makineri elektrike me motor të fuqishëm 1800 vat e bën më të lehtë për ju çdo formë të përpunimit të mishit.  Të gjitha pjesët do të pastrohen lehtësisht, e të ruhen dhe në një vend të pastër që të jenë gjithmonë gati per herën e ardhshme. 

MISHI I GRIRE LEHTESISHT ME IGOR

Pervec grirjes se mishit me kete makine per grirje ju mund te grini edhe produkte te tjera si perimet edhe frutat. Nje pajisje kaq e domosdoshme per te qene ne kuzhinen tuaj. Gatuani shpejte dhe me lehtesi.

Shkalla e dorëzimit është 15 kg në orë. Funksioni i integruar i kundërt siguron që bllokimet të hiqen butësisht. Të gjithë përbërësit janë të thjeshtë për tu mbledhur dhe lehtë për tu pastruar, sepse higjiena është më e rëndësishme për një minierë sesa për çdo pajisje tjetër shtëpiake.

Mulli i qëndrueshëm i mishit furnizohet me tre disqe me vrima çeliku inox (3 mm, 8 mm, me majë) si dhe bashkëngjitje për suxhuk dhe kibbeh, të cilat mund të ruhen në mënyrë të sigurt në dhomëzën e aksesorëve të integruar. Tehu i fortë ingranazhi metalik dhe çeliku inox garantojnë një jetë të gjatë shërbimi. Eshte teper e sigurt ne perdorim duke bere keshtu qe te mund te perdoret nga cdo moshe. 

GRIRESE MISHI CILESORE

E kush nuk do t’a donte nje makine grirese ne kuzhinen e tyre. Gatuani makarona me mish te grire ne menyren me te shendetshme dhe te shijshme ne te njejten kohe.

Mishin e grirë mund t’a pergatisni vete dhe nuk do te jeni ne merak mos nuk është i fresket. Me pas ju mund t’a pergatisni ate në një tigan derisa të jete ashtu si e deshironi ju. Ju mund ta shuajmë me vere për të marre nje shije ndryshe.

Makine Grirese Mishi Igor First Austria | Grirese Mishi | Pajisje Kuzhine

Me kete grirese mishi ju mund te grini cdo lloj mishi dhe t’a beni ate ashtu si ju e deshironi. Nje makine grirese mishi e cila do ju ndihmoje shume ne kuzhine.
Ju mund te krijoni mish te grire per qofte, per makarona me kima te cilat dalin shume te shijshme. Gjithashtu do te keni nje mish te grire perfekt dhe dhe te fresket. Nje grirse mishi fantastike per qofte apo makarona me kima.

Vjen me nje material te cilesise se larte dhe me nje material teper rezistent. Me tehe te forte metalik prej celiku te cilet nuk do ju harxhojne kohe dhe do e bejne gatimin ne kuzhine shume te thjeshte.

Makine Grirese Mishi Igor First Austria DyqanTaxi makarona me kima qofte me mish te grire

 

MAKINE GRIRESE MISHI | IGOR

SPECIFIKAT 
 • Funksionim i lehte i sigurt dhe i shpejte.
 • Funksioni REVERSE.
 • Thika çeliku inox.
 • Pjese metalike.
 • E lehte per t’u pastruar pas perdorimit.
 • Mbrojtja nga mbinxehja.
 • Makine Grirese mishi me 2 nivele fuqie 700W dhe 1800W.
 • Tensioni 220V.
 • Frekuenca 50Hz.

 

E KUJT NUK I NEVOJITET NJE GRIRSE MISHI NE SHTEPI ???!!!

Gatuani vaktin e preferuar ne vetem pak minuta me makinen e grirjes se mishit IGOR

Krijoni ushqimet tuaja te preferuara me IGOR FIRST AUSTRIA | E GJENI NE SHQIPERI NE DYQANTAXI


Blerje online Pajisje per kuzhinen ne | Dyqan Taxi
Pajisje te Garantuara ne cmimin me te mire ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Lloji

Grirese mishi

Be the first to review “Grirese Mishi Igor First Austria Makine per qofte e kima”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

qofte me mish te grire makarona me kima Makine Grirese Mishi Igor Dyqan Taxi

Grirese Mishi Igor First Austria Makine per qofte e kima

10,700 L12,900 L (-17%)

Shto ne Shporte