Set Thikash profesionale 13 Cope Miracle Blade Blerje Online

4,990 L

Ka stok

 • Material cilesor dhe shume rezistent.
 • Prisni lehte dhe pa mundime ushqimet tuaja.
 • Ndertuar per eksperience me te mire ne gatim.
KODI: set-thikash-miracle-blade Kategori: , , Etiketime: , ,

MIRACLE BLADE | SET THIKASH PROFESIONALE

Set Thikash Profesionale Miracle Blade ne shitje | Thika – 13 Cope | Thike Kuzhine | Bli online ne Dyqan Taxi 

 • Thikat profesionale Miracle Blade
 • Thika te cilat nuk kane nevoje per mprehje.
 • Dorezat komode jane teper te pershtatshme per perdorim.
 • Tani copetimi, prerja dhe pastrimi i ushqimeve do te jete kenaqesi.

SET THIKASH PROFESIONALE

set thikash miracle blade ne dyqan taxi
Nje produkt i ndertuar me standarte te larte. Gjenerate e re, thika te mprehta Miracle Blade nga celiku shume cilesor qe nuk ndryshket . Do t’ju mahnise me qendrueshmerine, mprehtesine dhe saktesine ekstreme gjate perdorimit.

Thuaj lamtumire thikave qe nuk kryejne punen e tyre dhe merrni kete set te mrekullueshem te thikave profesionale ne kuzhine. Menaxhoni lehtesisht te gjitha punet rreth gatimit.

SET ME 13 THIKA NE SHITJE 

 1. Thika e shefit per prerje preçize te mishit dhe perimeve.
 2. Thike per pastrimin e peshkut.
 3. Thika shume e perdorimshe per ushqime te vogla.
 4. Gersheret per te prere ushqime te ndryshme.
 5. 4 thik per biftek per te prere me lehtdsi ushqimet gjate ngrenies. 

Seti perfekt per kuzhinen tuaj | Behu nje mastershef i vertete me thikat MiracleBlade

Set Thikash Miracle Blade ne Dyqan Taxi

set thikash miracle blade

 

Avantazhet

 • Copetoni pjese te trasha mishi.
 • Lehtesisht pastroni  peshkun.
 • Lehtesisht ndaje pulen ne rriska duke perodur gersheret.
 • Copeto me lehtesi perimet e forta dhe te buta.
 • Copeto ne menyre precize pjese te vogla perimesh.
 • Pergatit sallate domatesh estetike pa rrudhje te lekures se perimeve.

THIKA MIRACLE BLADE NE SHITJE

Porosit tani dhe jepi jete Kuzhines suaj !


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Set Thikash

Be the first to review “Set Thikash profesionale 13 Cope Miracle Blade Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set thikash Miracle Blade Thika Kuzhine dyqan taxi online porosi

Set Thikash profesionale 13 Cope Miracle Blade Blerje Online