Pianure Qeramike First Austria | Nje Vater gatimi

5,200 L

Ka stok

Diamteri i pllakes se nxehur 20 cm.
Ngjyra e zeze.
Fuqia 2000W.
Furnizim me energji 230V / 50HZ

KODI: pianure-first-austria-5096-4 Kategori: , , , , Etiketime: ,

PIANURE QERAMIKE

Pianure Qeramike First Austria , blerje online ne Dyqan Taxi me nje cmim te leverdisshem.

Pianura Qeramike e dizajnuar posacerisht per kenqesine tuaj . Teper praktike dhe e lehte ne perdorim . Mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj .
Butonat e kesaj pianure First Austria  ju mundesojn akses te drejtperdrejte. Ju vetem duhet te vendosni nivelin e kerkuar te fuqise.
Gatuani me shpejte fale energjise shtese per te arritur ne çast temperaturat me te larta.
Duke qene se siperfaqja rreth vatres qendron ne temperature normale, ju mund te pastroni menjehere çdo gje qe derdhdet aksidentalisht. Asgje nuk ngjit dhe papastertite nuk kane asnje vend ku mund te grumbullohen.

PIANURE QERAMIKE FIRST AUSTRIA

 

Ngrohje pianure ne vetem 5 sekonda.
Pllake xhami kristali e fortesise se larte.
Ngrohje fleksibile dhe vendosjen e fuqise.
Buton per caktimin e kohes deri ne 180 minuta.
10 nivele nxehtesie.
Pianure Qeramike First Austria me ekran dixhital.
Buton On/Off.
Paralajmërim i nxehjes se pllakes.
Diamteri i pllakes se nxehur 20 cm.
Ngjyra e zeze.
Fuqia 2000W.
Pianure First Austria me energji 230V / 50HZ.

First Austria Shqiperi

Zgjidh me mire & me lire | Pianure | Blerje online First Austria | Dyqan Taxi |

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “Pianure Qeramike First Austria | Nje Vater gatimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blerje online Pianure Qeramike First Austria Dyqan Taxi

Pianure Qeramike First Austria | Nje Vater gatimi