Rubinet Elektrik Uji Lavamani me Ngrohje | Bli Online

3,490 L

Ka stok

 • Rubinet per ngrohjen e menjehershme te ujit.
 • E pershtatshme per ne kuzhine, tualet, etj
 • E thjeshte dhe e lehtë për t’u instaluar.
 • Rubineti me korent qe siguron uje te ngrohte ne vetem 5 sekonda.
 • Rubineti tregon temperaturën ne ekranin dixhital.
KODI: 8430292276456 Kategori: , , , Etiketime: , ,

RUBINET ELEKTRIK UJI LAVAMANI

Rubinet Elektrik Lavamani eshte Rubineti me rezistenca elektrike per ngrohje Uji | Top Quality Product | Shop Online Dyqan Taxi 

Uji i ngrohte mungon ne kuzhinen e shtepise suaj per arsye te ndryshme. Zgjidhja me optimale e mundshme eshte perdorimi i rubinetit elektrik per ngrohjen e ujit vetem brenda disa sekondash.

Rubineti i ujit me ngrohje elektrike eshte gjithcka qe ju duhet per nje pastrim sa me efikas ne kuzhinen tuaj, por dhe per shendetin e duarve tuaja. Mjafton ta instaloni ne lavaman lehtesisht, me pas vendoseni ne prize dhe uji do te ngrohet menjehere. Ju mund t’a perdorni ujin e ngrohte ne cdo moment te dites. Nje cezme uji elektrike e pershtatshme per te gjithe shtepite qe nuk kane ngrohje uji me boiler ne cezem dhe kuzhine.

RUBINET ME KORENT PER NGROHJE TE SHPEJTE | RUBINETA ELEKTRIKE KUZHINE

Modern & me cilesi te larte.Rubineta uji me ngrohje me korent
Eshte ndertuar prej kromit te perpunuar posacerisht për të ofruar rezistence ndaj gerryerjes .Gerryerja mund te shkaktohet nga detergjentet me perberje acide si dhe kriperat e ujit. Ka nje filter te brendshem dhe nje valvule me saktesi te larte .

Të gjithë këto rregullojne temperaturen dhe sasine se ujit. Gjithashtu ka nje mekanizem funksionimi te qete dhe disqe qeramike te qendrueshme per konsum me te ulet te ujit.

Rubineti elektrik eshte nje produkt i cili eshte i domosdoshem ne cdo shtepi dhe qe ju ndihmon shume dhe ju jep nje komoditet te shkelqyer. Rubinet elektrik topshop product

Materiali cilesor dhe i qendrueshem e bene kete produkt akoma edhe me te persosur. Dizajni i tij pershtatet me cdo dekorim te mundshem. Ju mund t’a vendosni ate ne kuzhine, tualet etj. Uji i shendetshem direkt nga rubineti elektrik me i kerkuar i momentit.

RUBINET ELEKTRIK LAVAMANI ME BOILER PER NGROHJE UJI 

Uje i nxehte ne vetem 5 sekonda duke kursyer para | Rubinet uji me ngrohje 

Eshte mjaft i lehte per t’u instaluar si ne kuzhine njejte dhe në tualetin tuaj. Nje metode teper e mire per perdorim ku instalimet e ujit te ngrohte mungojne.

Perdorimi i ujit te ngrohte nga bolieri i dushit shpesh here qendron per nje periudhe te gjate ne te para se te perdoret. nje produkt i cili ju mundeson ujë i ngrohtë në te gjithe shtepine.
Rubinet elektrik Top product Shop Online Dyqan Taxi

Ndersa me kete rubinet uji do te jete i fresket direkt nga cezma juaj por vetem me ne ndryshim se do te jete i ngrohte. Ju mund ta perdorni dhe per gatime, larje frutash dhe perimesh. Është në kuzhinen tuaj, nje produkt kaq i domosdoshem.

 CILESI E LARTE | RUBINETA PER KUZHINEN | NGROHESE UJI PER LAVAMAN

Dyqani taksi shitje rubineta uji me ngrohje

Fuqia e unifikuar në këtë rubinet elektrik mundeson nxehtësinë më të shpejte dhe brenda 5 sekondash uji shfaqet ne rubinet. Materiali inxhinierik prej plastike ABS eshte rezistent ndaj temperatures se larte, dhe me qendrueshmeri te gjate perdorimi. Ndertuar per te qene i sigurte per perdorim afatgjate. Rubinet lavamani cilesor

Kurseni para dhe kohe. Para sepse nuk keni nevoje qe te merrni uje nga dushi juaj per ta perdorur ne kuzhine dhe kohe nuk ju duhet te prisni derisa uji te ngrohte qe ju me pas te vazhdoni te kryeni punet tuaja, është i perbere nga material cilesor dhe rezistent.

Të gjitha keto në një nga produktet me te kerkuara.

Ngrohje e shpejte e ujit deri ne 60 grade | Rubineta Elektrik | NGROHES UJI | RUBINET LAVAPJATE | REZISTENCE NGROHJE | GRUP LAVAMANI KUZHINE. Rubinet e ujit të ngrohte.

Rubinet Elektrik jo vetem ne shtepi?!

Zyra apo studio juaj e punes mund te kete uje te ngrohte njesoj si ne shtepine tuaj, dhe ne temperaturen e deshiruar. Lehtesisht ne lavamanin e zyres pa nevojen e vendosjes se nje dushi, ju ne lavamanin aktual mund te instaloni lehtesisht nje rubinet elektrik per 5 minuta, dhe pa hidraulik.

RUBINET ELEKTRIK LAVAMANI PER NGROHJE UJI

Rubinetat elektrik jane te ndertuar nga disa pjese te brendshme.
Ka nje veshje te forte të cilat e bejne jashte per te duruar presionin e ujit. Rubineta Delimano ne shitje online Dyqan Taxi

Ndersa brenda ka nje rezistence te ngjashme me te dusheve ne forme spirale. Rubineti elektrik nuk ka nevoje te vendoset njehere ne pune para se ju ta perdorni ate per uje te ngrohte.

Mjafton te jete i vendosur ne prize dhe ne momentin qe ju deshironi uje te ngrohte do e keni menjehere brenda 2 sekondave.

Ky rubinet me ngrohje per lavamanin ka nje mbrojtje per rastet kur mungon uji apo kur presioni eshte i ulet per te shmangur probleme apo rreziqet qe dalin nga ngrohja e thate e rubinetit.

RUBINET PER UJE TE NGROHTE

Asnje pajisje ngrohese nuk rekomandon te ndizet pa enen apo lengun e duhur.

Gjithashtu edhe ky rubinet nuk duhet te ndizet asnjehere pa uje dhe presion te mjaftueshem.

Per te krijuar kete mbrojtje rubineti ka ne brendesi te vete nje sistem kontrolli te presionit me nje rele e cila komandon ndezjen e rezistences se tij.

Nje rubinet i cili eshte i domosdoshem ne cdo shtepi dhe në këtë mënyrë ju kurson kohë energji dhe ujë te ngrohte ne cdo moment te dites. Ofrojini vetes dhe familjareve tuaj komoditet ne shtepi. Gjithashtu ju duhet të keni presion uji ne shtepi per te marre nje rezultat maksimal nga ky rubinet uji.

Rubineti Elektrik me ngrohje ne shitje per uje te ngrohte te lavamani Delimano Top Product Shop Online

RUBINET UJI ELEKTRIK ME EKRAN DIGJITAL

2 sekonda ngrohje ekstreme. Nuk ka nevojë të prisni, e lehtë për t’u përdorur. Temperature të lartë.
2. Izolimi i vërtetë i ujit dhe energjisë elektrike, mbrojtësi i rrjedhjes së ndjeshmërisë së lartë, dizajni anti-i thatë, sigurimi i furnizimit me ujë, dizajn i papërshkueshëm nga uji ultra-i lartë, kujdes i sigurt.
3. I përshtatshëm për përdorim shtëpiak, larje, larje enësh, larje perimesh, larje, etj.
4. Rubineti elektrik i ujit të ngrohtë mbështet si ftohjen ashtu edhe ngrohjen. Në të njëjtën kohë, sa më e madhe të jetë rrjedha e ujit, aq më e ulët është temperatura dhe sa më e vogël të jetë rrjedha e ujit, aq më e lartë është temperatura. I lehte ne perdorimin e tij

Bli rubinet uji online ne Dyqan Taxi

RUBINET ELEKTRIK

SPECIFIKAT:
 • Tensioni i vlerësuar: 220V
 • Fuqia e vlerësuar: 3000W
 • Frekuenca e vlerësuar: 50HZ
 • Stili: një vrimë e vetme me dorezë
 • Nëse rubineti rrotullohet: rrotullohuni
 • Lloji i produktit Rakord elektrik
 • Temperatura e ajrit: 20
 • Numri i tubave kolektorë: 20
 • Ekran dixhital: 30 ~ 50 ° C
 • Uji me anë të hyrjes në ekran dixhital pikëllim dhuratë rrip materiale të papërpunuara
 • Nën ekranin e dritës së ujit, çorape e hyrjes së ujit 50 cm
 • Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit.
 • Modeli me i ri dhe me koke dushi.
 • E pershtatshme per ne kuzhine, tualet, etj
 • E thjeshte dhe e lehtë për t’u instaluar.
 • Rubineti elektrik qe siguron ujë të ngrohtë deri në vetëm 5 sekonda.
 • Rubineti tregon temperaturën ne ekranin dixhital.
 GRUP DUSHI CMIMI ME I MIRE ONLINE
Specifikimet Teknike

Tensioni: 220V / 50Hz
Fuqia: 3000 W
Rubineta kuzhine Cilesor

SHTEPIA DUHET TE KETE PRESION TE MJAFTUESHEM | NE TE KUNDERT RUBINETI NUK DO TE NDIZET

KUJTESE: ESHTE SHUME E RENDESISHME QE RUBINETI TE MOS VENDOSET NE PRIZE PA U MONTUAR
DHE NE ASNJE RAST TE MOS HAPET RUBINETI PER MODIFIKIM TE SENSORIT TE PRESIONIT.
NDERHYRJET NE RUBINET PERVECSE QE SHKAKTOJNE HUMBJEN E GARANCISE JANE EDHE TE RREZIKSHME!!!!


Telefono tani ne nr 0682141111 duke dhënë të dhënat tuaja dhe ju mund të paguani në dorëzim të porosisë.

Dyqan Taxi | Rubineta elektrik cilesor | Porosi online te sigurta & Cmimi me i lire ne Treg! 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rubinete

Ngjyra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Vangjel Terova

  Doja te di a keni pjese kembimi pasi e bleva nje te tille dhe eshte care butoni qe hap e mbyll celsin elektrik ne brendesi. Nqs keni a mund te porosit 2-3 cope te tilla qe ti kem rezerve e njekohesisht ta riparoj kete qe kam. Me respekt

  • nga dyqantaxi

   Prsh , na dergoni nje foto te pjeses qe nevojitet ne whatsapp 0682141111 nese mund ta sigurojme.
   Faleminderit

Main Menu

blerje shop online porosi Rubinet Elektrik Delimano Top Product dyqan Taxi Pinuchi

Rubinet Elektrik Uji Lavamani me Ngrohje | Bli Online