Water Filter Faucet Purifier | Rubinet me Filter per Ujin

1,490 L

Ka stok

Specifikimet Teknike

Dimensioni i produktit: 140*58*110mm
Burimi i Ujit Hyrës: Tap Uji
Shtypja e ujit të hyrjes: 0,1 ~ 0,4L / min
Temperatura e ujit të hyrjes: 4 ~ 38 grade
Materiali i filtrit: Elementi i filtrit qeramik të përbërë
Shkalla e rrjedhës së filtrimit: 2L / min

WATER FAUCET PURIFIER

Water Faucet Purifier | Rubinet me Filter Uji

A po perdorni akoma trupin tuaj si filter per ujin e drejtperdrejte nga rubineti juaj?
Uji i rubinetit të pa filtruar, do të dëmtojë shëndetin e trupit tuaj pasi ju nuk jeni te ndergjegjshem per te gjitha bakteriet qe ai mbart.

Cdo familje ka nevoje per 2 rubineta te tille. Nje i vendosur ne kuzhine dhe tjeteri ne tualet.

Water Purifier me 9 Shtresa Filtrimi 

Pastron shtresën sipas shtresës, heq materialin e dëmshëm dhe synimi i tij kryesor përmirësimi i konsumimit se ujit të pijshëm. Pastrimi i thellë me 9 shtresa siguron cilësi të mirë të ujit. Ju mund ta konsumoni me ne fund dhe si uje te pijshem. Frutat dhe cdo perim tashme mund te lahet plotesisht. Shtresat jane prej: lidhes celiku, qeramike diatomesh natyrale, grimca sulfati kalciumi, karbon, gur, turmalina, karbon i aktivizuar, pambuk.

Mban disa nga mineralet e dobishme ne uje për një shëndet më të mirë. Kur valvula e rubinetit është plotësisht e hapur, shkalla e rrjedhjes së ujit mund të arrije deri ne 2 litra në minutë pa pritur.
Ndertuar ne formen e nje rubineti ne menyre qe te pershtatet me mire dhe mos te largoje perdorimin e rubinetit aktual.

Water Faucet Purifier | Rubinet me Filter Uji

Water Faucet Purifier Rubinet me Filter Uji

Specifikimet Teknike

Dimensioni i produktit: 140*58*110mm
Burimi i Ujit Hyrës: Tap Uji
Shtypja e ujit të hyrjes: 0,1 ~ 0,4L / min
Temperatura e ujit të hyrjes: 4 ~ 38 grade
Materiali i filtrit: Elementi i filtrit qeramik të përbërë
Shkalla e rrjedhës së filtrimit: 2L / min


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Water Filter Faucet Purifier | Rubinet me Filter per Ujin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

water purifier faucet rubinet uji me filter

Water Filter Faucet Purifier | Rubinet me Filter per Ujin