Zorre Uji Multifunksionale – Green Garden

1,990 L

Ka stok

Perdorimi

E Lehte per t’u mbajtur dhe per ta levizur.
Perbere nga materiale te reja te qendrueshme.
Me petezim gome dhe rezistente.
E shkelqyeshme per larje.

Specifikat | Zorre Green Garden.

Grup i ujitjes ne ngjyre te gjelber.
Aplikohet: Ne hapesira te gjelberta publike, kopshtari, prodhime bujqesore etj.
Gjatesia: 10m

KODI: 6958164481125 Kategori: , , , Etiketime: ,

ZORRE UJI 10 METRA

Zorre Uji Multifunksionale – Green Garden, per kopshtin, ujitje, larje makinash etj.

Zorre uji e cila sjell nje risi ne treg lidhur me kopshtarine urbane dhe shtepiake.

Zorr Uji e cila gjen aplikim te gjere ne jeten tone. Teper e domosdoshme per perdorim ne bujqesi apo kopshtet tuaja per ujitjen e barit, bimeve, luleve apo prodhimeve te ndryshme. Perfekte gjithashtu edhe per larjen e makines, motorit apo edhe kafsheve. Material cilesor qe perballon presionin. Vjen e shoqeruar se bashku me aksesoret perkates. Dizanj ergonomik per lehtesi ne perdorim. Me aftesi per tu mbledhur kur nuk ka uje. Gjatesia e kordonit arron deri ne 10 m. Mjaftueshem per te mbuluar nje siperfaqe te konsiderueshme ne ambjentin e shtepise, kopshtit apo biznesit tuaj.

Kjo zorre uji ka nje trup gome dhe plastike TPR, i forte dhe i qendrueshem. Konektor i shpejte per lidhje te shpejte te zorres dhe lidhesit te rubinetave. Siguron presion te mjaftueshem per te pastruar nga papastertite cdo hapesire. Largoni gjethet e vjeshtes pa qene nevoja te lodheni duke pastruar me fshese apo pajisje te tjera.

Zorre Uji Multifunksionale | Per Kopshtin, ujitje, larje makinash etj.

Zorre uji multifunksionale

Perdorimi

E Lehte per t’u mbajtur dhe per ta levizur.
Perbere nga materiale te reja te qendrueshme.
Me petezim gome dhe rezistente.
E shkelqyeshme per larje.

Specifikat | Zorre Green Garden.

Grup i ujitjes ne ngjyre te gjelber.
Aplikohet: Ne hapesira te gjelberta publike, kopshtari, prodhime bujqesore etj.
Zorr Uji me Gjatesi: 10m


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren Tregtare me te madhe Online Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Zorre Uji

Be the first to review “Zorre Uji Multifunksionale – Green Garden”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zorre uji multifunksionale green garden per ujitje per kopshtin per larje makine

Zorre Uji Multifunksionale - Green Garden