Dyshek me Ajer Dyqan Taxi | Multifunksional | Kamping Plazh

1,490 L1,890 L (-21%)

Materiali: Rip-Stop poliester dhe najlon
Permasat:210-190*70*50
Pesha: 1 Kg

BluBojeqielliE verdheJeshilePinkPurple
Pastro
KODI: dyshek-me-ajer-lazy-sofa Kategori: , , Etiketime: , , ,

DYSHEK ME AJER PER PLAZH KAMPING

Dyshek me Ajer ne shitje | Multifunksional | Kamping | Dyshek Portativ per ne det | Online

Po shkoni me pushime ?
Dyshek me Ajer i cili ju kompleton ne relaksin tuaj eshte ai qe duhet t’ju shoqeroj kete vere.

Eshte nje mundesi e shkelqyeshme per shtepite kur keni miq ose kur jeni duke bere kampe.
Ju mund ta fryni dhe ta shfryni lehtesisht per nje kohe te shkurter.
Mund te paloset ne nje madhesi te vogel dhe teper i lehte per tu transportuar.

LAZY BAG INFLATABLE SOFA

Teper komfort dhe mbi te gjitha praktik.
Nuk ju merr aspak vend ne valixhen tuaj te pushimeve.
Dyshek i shkelqyer dhe shume funksional per udhetime | kamping | Pushime ne bregdet | Mal |
I rehatshem dhe komod, kudo qe te jete ne ambiente te jashtme apo te brendshme .

Siperfaqja e rehatshme dhe forma e forte siguron nje mbeshtetje per nje gjume te mire dhe gjate nates.
Mund ta lini ne vend gjate gjithe kohes.
Ju dhe mysafiret tuaj do te merrni nje gjume te kendshem | relaksues |
Mund te pastrohet lehte |
Tani nuk keni pse te shqetesoheni me per kete problem mjafton ta shplani me uje.
Me pas mund ta lini te thahet |
Dyshek me Ajer|  praktik i cili mund te transportohet lehetesisht kudo nga njera dhome ne tjetren.

Dyshek me Ajer I papershkueshem nga uji

Dyshek me ajer pe plazh kamping Dyqan Taxi

Nuk keni nevoje per pompe pasi mund ta fryni vete duke e rrotulluar.
Kompakte dhe e lehte.
Mund ta merrni kudo me vete | Pasi mblidhet dhe hapet lehte |
Perfekte per te gjitha aktivitetet tuaja ne natyre.
Mos harroni edhe | Kremin kundra diellit | Keshtu mund ti shijoni pushimet e tuaja |

Specifikat | Dyshek me Ajer | Kamping | Dyshek Portativ | Ne Shitje Online

Dyshek me Ajer per pushime gjumi | I Persosur Per Miqte | Kampe | E Perdorime te tjera |
Material i qendrueshem | I papershkueshem nga uji | Nuk lejon ujin te Depertoj ne brendesi te tij |
Material Jo toksik
I lehte per tu perdorur dhe ruajtur
Teper praktik per tu transportuar
Dyshek qe mund ta perdorni per ne det

 

Blerje Online | Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online ne Shqiperi |

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe artikuj shkollore.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

, , , , ,

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Agim Sulo

    Desha ngjyrë blu dhe skishte
    Duhet të merni masa që të keni gjendje se s’duam të gjithë rozë 😂

Main Menu

Dyshek me ajer dyqan taxi kamping plazh multifunksional dyqantaxi online

Dyshek me Ajer Dyqan Taxi | Multifunksional | Kamping Plazh

1,490 L1,890 L (-21%)

Shto ne Shporte