White Unicorn Intex Inflatable | Njebriresh me ajer per ne det

2,800 L

Ka stok

  • E pershtashme per dy persona
  • Te perbere nga dy doreza mbajtese per ta drejtuar
  • Qendorn shume mire edhe kur deti eshte i valezuar
  • Rekomadohet per moshen 13 vjec
  • Permasat e tij jane 99 x 64 x 57 cm.
KODI: B-01906 KATEGORIA:

NJEBRIRESH ME AJER PER NE DET 

Relaksohuni me magjine e veres edhe qetesohuni me White Unicorn Intex Inflatable. Kjo komerdare do te sjelle nota gezimi, kenaqesie edhe defrimi ne det apo ne pishine ku ju te kaloni pushimet tuaja te shume pritura.

LODER UJI PER FEMIJET DHE TE RRITURIT

Kjo komerdare arrin te mbaje deri ne 2 persona te cilet mund te mbeshteten tek hapesira e komerdares duke u mbajt te qafa e Unicornit qe sherben si nje pike referuese. Dorezat do t’ju ndihmojne te mbaheni edhe ta ktheni komerdaren ne cilindo drejtim qe deshironi. Njebrireshi me ajer per ne uje arrin te qendroje shume mire edhe kur deti mund te filloje te jete i dallegezuar. Rekomadohet per moshen mbi 13 vjec. Permasat e tij jane 99 x 64 x 57 cm.

WHITE UNICORN INTEX INFLATABLE

  • E pershtashme per dy persona                                     Njebriresh-me-ajer-per-ne-det
  • Te perbere nga dy doreza mbajtese per ta drejtuar
  • Qendron shume mire edhe kur deti eshte i valezuar
  • Rekomadohet per moshen 13 vjec
  • Permasat e tij jane 99 x 64 x 57 cm.

Detaje Produkti

Lloji

komerdare

Ngjyra

,

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

White Unicorn Intex Inflatable | Njebriresh me ajer per ne det

WhatsApp chat