Intex Inflatable Swan | Mjelme per ne det

1,290 L

Ka stok

  • Eshte komode dhe ofron qendrim te rehatshem
  • E pershtatshme per dy persona
  • Ka dy doreza qe ju ndihmojne gjate lundrimit
  • Ka jetegjatesi
  • Tranportohet lehtesisht

 

KODI: B-01902 Kategori: , ,

Intex Inflatable Swan | Mjelme per ne det

Komerdare ne formen e mjelmes per plazh

Muajt e veres erdhen edhe ju me siguri jeni duke planifikuar se ku do te shkoni kete vite me te afermit apo femijet tuaj. Deti apo pishinat nuk mund te behen argetuese per ju nese ju nuk i keni ndermarr te gjithe masat qe duhen. Nje nga pikat me te kenaqshme kur jemi ne pishina apo ne det eshte qendrimi ne uje per ore te gjata. Per t’i pasur sa me relaksuese pushimet tuaja ju ndihmon edhe Intex Inflatable Baby Duck. Mjelma qe fryhet eshte nje menyre shume ideale per ta shijuar ujin me ore te tera dhe per t’u ndjere bukur edhe komod. Ka nje siperfaqe te bollshme qe ju te qendroni ne te, te luani dhe mbi te gjitha edhe te shlodheni. Siperfaqja e saj eshte e mjaftueshme per 2 persona. Per sigurine tuaj ajo vjen me dy doreza te renda ne menyre qe ju te keni nen kontroll levizjen e saj. Krahet ose pendet do te sherbejne per mbeshtetje duke e shijuar akoma me shume qendrimin ne te.

Komerdare per pushimet tuaja ne shitje online | Dyqan Taxi

  • Eshte komode dhe ofron qendrim te rehatshemIntex-Inflatable-Swan-dyqan-taxi
  • E pershtatshme per dy persona
  • Ka dy doreza qe ju ndihmojne gjate lundrimit
  • Ka jetegjatesi
  • Tranportohet lehtesisht

Bli online ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Intex Inflatable Swan | Mjelme per ne det”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Intex Inflatable Swan | Mjelme per ne det