Pompe fryrese per dyshek Intex | Blerje Online

890 L

Ka stok

  • Nje pompe shume efikase qe fryn ne te dyja drejtimet e pershtatshme per te fryre jastek, dyshek apo komerdare per ne det.
  • Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim
  • Produkt nga INTEX
KODI: 6941057466125 Kategori: , ,

Pompe Intex

Pompe per fryrje dyshek

  • Nje pompe shume efikase qe fryn ne te dyja drejtimet e pershtatshme per te fryre jastek, dyshek apo komerdare per ne det.
  • Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim
  • Produkt nga INTEX

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pompe

Be the first to review “Pompe fryrese per dyshek Intex | Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe Intex per dyshek jastek komerdare dyqan taxi

Pompe fryrese per dyshek Intex | Blerje Online