Jastek ajri Intex per kamping apo ne plazh

790 L

Ka stok

 • Jastek i perbere nga material i cilesise se larte.
 • Material Kundra ujit.
 • Paloset kollaj per tu transportuar kudo.
 • E pershtatshme per mysafire, kamping apo udhetime.
 • Mund te merret kudo me vete.
KODI: jastek-me-ajer-intex KATEGORIA:

JASTEK AJRI INTEX PER KAMPING APO PLAZH

Jastek ajri nga Intex per kamping, plazh apo udhetime te gjata. Jastek udhetimi vjen me nje dizajn unik, eshte i bute, i rehatshëm, i veçantë në mënyrë të përkryer per qafën tuaj. Praktik dhe ju kursen hapsiren.

Jastek per udhetim te gjate

 • Per ata qe u nevojitet nje jastek por nuk kane vend per ta vendosur nje te tille.
 • Jasteku Intex ju vjen ne ndihmi ne moment, duke e fryre dhe perdorur ne cast.
 • Veshja kundra ujit e jastekut Intex lejon te qendroje gjithmone e paster por duke ju dhene butesine e jastekut te shtepise.

Jastëk inflatable me sipërfaqe te lëmuar dhe te lehtë për t’u pastruar. Mbështesi lehtesishte kokën për të shmangur muskujt e qafës te lodhur dhe të ngurte. Eshte ideale për udhëtime, dhurata për familjet ose miqtë.

Jastek udhetimi per ju dhe te afermit tuaj

Pjesa e sipërme e jastëkut eshte e bute dhe e lemuar e bën jastëkun më të mirë, me te rehatshem dhe me komod gjate udhëtimit. Ndryshoni lehtësisht qëndrueshmërinë me valvulën ADJUSTABLE TRAVEL PILLOW sipas deshires dhe rehatise suaj.

jastek per udhetim bli online ne dyqan taxiJastek i cili fryhet shpejt, pa komplikime dhe veshtirese, shfryhet lehte gjithashtu dhe ruhet në një paketë kompakte të lehtë.Pastrohet lehtë, mjafton thjesht ta pastroni me një leckë të lagur me sapun.
Mund t’a përdorni si një jastëk per kampe dhe plazh. Nuk thith lagështirën kështu që nuk do t’ju jape ndjesi të lagësht ose ngjitëse.

Jepini vetes suaj komoditet dhe rehati kudo qe te ndodheni. Nese keni udhetime te gjata me familjen tuaj, apo per pune atehere jasteku me ajer eshte ideal per një gjumë të rehatshem. I dizajnuar per te gjithe familjaret. Dizajni i jastekut i cili është shumë i vecante dhe terheqes e bene ate te kendshem per syrin e njeriut.

Merreni kudo me vete!

Gjithashtu jastek per udhetim eshte ideal per ditet tuaja ne kamping apo plazh, ju mund t’a merrni ate kudo me vete pa zene aspak hapsire ne canten tuaj. Nje nga vecantite e ketij jasteku eshte materiali nga i cili eshte i perbere, 90% nga kloruri polivinilit i cili eshte nje material i cili perdoret gjeresisht dhe gjendet ne perberjen e shume sendeve.

Për shkak të vetive të tij të gjithanshme, të tilla si pesha e lehtë, e qëndrueshme dhe cilesia e larte e bejne kete jastek teper komod dhe te rehatshem per te gjithe familjen tuaj, vecanerisht per femijet.

Ju do te beni nje gjume te qete me jastek ajri e si pasoje dhe nje udhetim pa probleme. Gjithashtu jastek me ajer eshte ideal per te gjithe ato njerez te cilet kane problem udhetimet e gjata. Mbajeni perhere ne canten tuaj te udhetimit dhe perdoreni derisa të gjeni rehatine tuaj gjate rruges se gjate. Jastek udhetimi ideal!

Pervec te gjitha funksioneve paresore te jastekut ju mund ta perdorni ate si nje dhurate te vecante dhe praktike per te afermit apo miqte tuaj.

Per më shumë komoditet gjate pushimeve tuaja!

Të gjitha keto ne nje jastek te vetem dhe kaq te thjeshte.dyshek ajri intex bli online ne dyqan taxi

Specifikimet:

 • Kategoria: jastëk i fryrë
 • Mund te merret kudo me vete
 • Materiali: 90% klorur polivinil (PVC) & 10% dyndje
 • Përmasat: 12,7 x 3,8 x 16,5 cm (para se të fryhen)
 • Ngjyra: blu e erret

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Jastek ajri Intex per kamping apo ne plazh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek ajri Intex bli online ne dyqan taxi

Jastek ajri Intex per kamping apo ne plazh