Shtrydhese Agrumesh – Leng Portokalli

2,900 L3,900 L (-26%)

Ka stok

Kurseni kohe .
Automatike.
E lehte ne perdorim.
Shtrydhni fruta dhe agrume pa qene nevoja ti prisni ato .
Pastrohet lehte .

KODI: shtrydhese-frutash Kategori: , , Etiketime: , , ,

SHTRYDHESE AGRUMESH | LENG PORTOKALLI

Shtrydhese Agrumesh Portokalli lemoni etj | Petra | Blerje online ne Dyqan Taxi 

Shtrydhesja e cila ju kursen kohe

Leng Frutash Juicer Petra

 

PETRA ORANGE JUICER

Funksioni anti-pikim ju jep lehtesi per te sherbyer menjehere lengje frutash te fresketa.
Me kete shtrydhese frutash ju mund te pergatisni shpejte nje leng te shijshem frutash, pasi koni ju lejon te shtrydhni me lehtesi perime te madhesive te ndryshme. Shtrydhja e frutave dhe perimeve sigurohet me nje rrotullim automatik, keshtu qe ju mund te merrni me shume leng nga frutat tuaja te preferuara.
Aksesoret dhe perberesit e shtrydheses jane te ndashem dhe mund te pastrohen ne menyre te sigurte ne lavastovilje.

Shtrydhese agrumesh , portokalli, super cilesore

Zgjidh me mire & me lire , Blerje Online Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese Agrumesh – Leng Portokalli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese agrumesh portokall portokalli lemoni dyqan taxi blerje online

Shtrydhese Agrumesh - Leng Portokalli

2,900 L3,900 L (-26%)

Shto ne Shporte