Rubinet Lavamani elektrik per ngrohjen e ujit me koke dushi

4,700 L

Ka stok

Rubinet per ngrohjen e menjëhershme te ujit.
Modeli me i ri dhe me koke dushi.
E pershtatshme per ne kuzhine, banjo, etj
E thjeshte dhe e lehtë për t’u instaluar.
Uje te ngrohte ne vetem 5 sekonda.

KODI: rubinet-ngrohes-uji-elektrik-me-koke-dushi Kategori: , , Etiketime: , ,

RUBINET ELEKTRIK ME KOKE DUSHI

Rubinet elektrik dixhital me koke dushi per ngrohje te ujit | Bli online ne Dyqan Taxi 

Modern & me cilesi te larte.
Eshte ndertuar prej kromit te perpunuar posacerisht per te ofruar rezistence ndaj gerryerjes .
Gerryerja mund te shkaktohet nga detergjentet me perberje acide si dhe kriperat e ujit.
Ka nje filter te brendshem dhe nje valvule me saktesi te larte .
Te cilat rregullojne temperaturen dhe sasine se ujit.
Gjithashtu ka nje mekanizem funksionimi te qete dhe disqe qeramike te qendrueshme per konsum me te ulet te ujit.
Rubinet elektrik dixhital me ngrohje uji i cili ju tregon temperaturen aktuale te ujit qe del

RUBINETI ELEKTRIK ME KOKE DUSHI

Rubinet uji me ngrohje Dixhital

Ky eshte nje rubinet shume i nevojshem ne shtepine tuaj.
Ai zevendeson rubinetet tradicional qe perdorin ujin e boilerit.Rubinet elektrik dixhital me koke dushi per lavamani tuaj
Tashme edhe ne Bojleri juaj do te jete i fikur , ju do te keni uje te ngrohte direkt ne lavamanin tuaj
Fale ketij rubineti uji vjen i nxehte ne cast . Rubinet eshte i pajisur me nje ekran dixhital Led qe ju krijon mundesine te shihni ne kohe reale sesa eshte temperatura e ujit ne daljen e rubinetit.

Elektrik per uje te ngrohte ne kuzhine
Modeli me i ri dhe me koke dushi.
E pershtatshme per ne kuzhine, banjo, etj
E thjeshte dhe e lehtë për t’u instaluar.
Rubinet qe siguron uje te ngrohte ne vetem 5 sekonda.
Tensioni: 220V / 50Hz
Fuqia: 3000W
Rubineti tregon temperaturën dixhitale inteligjente.

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Rubinet Lavamani elektrik per ngrohjen e ujit me koke dushi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet elektrik me koke dushi dyqan taxi

Rubinet Lavamani elektrik per ngrohjen e ujit me koke dushi