Ekspres Kafeje per kafe ne shtepi | Bli Online Express Cafe

11,900 L15,000 L (-21%)

Ka stok

 • Perfekt per kafe te bluar
 • Mund te beni dy kafe njeheresh
 • E fuqishme 1050 Watt
 • Ideale per ju dhe familjen tuaj.
 • Shije e pakrahasueshme.
 • Presion i fuqishem i pompes 15 Bar 

EKSPRES KAFEJE | FIRST AUSTRIA | EXPRESS CAFE

Ekspres kafeje First Austria per Caffe Espreso ne shtepi | Express Cafe | Ekspresi per Kafe ne Dyqan Taxi 

Benefitet e Kafes ekspres

Ekspres kafeje First Austria Dyqan Taxi Shitje Online

Ekspresi ose kafeja është një produkt i domosdoshem në shtëpi me njerez te cilen e kosumojne shpesh kafen.

KAFJA DO TË JETË NE SHIJEN E DUHUR ME KETE EKSPRES KAFEJE

Dobite e kafes jane te shumta, sidomos nese konsumohet ne sasi te kontrollushme pa e kalaur masen.
Rreth gjithe botes, ekspertet vleresojne se njerezit  konsumojne rreth 2.25 miliarde filxhan kafe ne dite.

Te gjithe kemi deshire per ta pergatitur kafen ne shtepi, por a eshte e mundur ?

Tani Po! Me pajisjen me cilesore per te pergatitur kafe ekspres njesoj si ne nje lokal, bar kafe etj.

Per nje kafe cilesore zgjidh:
EKSPRESIN FIRST AUSTRIA

EKSPRES NE SHITJE PER NJE KAFE SPECIALE | TZS FIRST AUSTRIA

Kur bëhet fjalë për aparatet tradicionale të ekspresit, ky ka nje vlerë të shkëlqyeshme. është shumë e lehtë për t’u përdorur dhe bën një filxhan ekspres të butë  me një kremë perfekte, të krahasueshme me një nga makinat automatike më të shtrenjta që kemi testuar akoma dhe ato superautomatike.

Përmban butona për dy kafe, ujë të nxehtë dhe avull (përdoret për të avulluar dhe shkumëzuar qumështin me tubin e avullit të bashkangjitur). Mund të bëni dy kafe njëherësh në një mbushje.

espresso machine for caffe first austria sale online dyqantaxi bli online blerje te sigurta

Mund të programohet gjithashtu që të krijoj një kafe më të gjatë ose më të shkurtër.

Rezervuari i ujit është i vogël krahasuar me aparatet e tjera të ekspresit.

Këtë e konsiderojmë profesionale sepse ju inkurajon të ndryshoni ujin më shpesh, që do të thotë kafe me shije më të freskët.

CAFE EXPRESS | EKSPRES KAFE

Kafe me vlera dhe vlerësim të lartë.

Tani mund të pini një kafe speciale, plot shije dhe arome njesoj si ne nje lokal luksoz.  Me ekspresin personal për kafe nga First Austria ju mund të pergatisni 1 filxhan apo dy kafe njeheresh me lugen dyshe ne vetem pak sekonda. Sëbashku me ekspresin do të t’ju vije edhe dy luge ekspresi per kafe teke apo dopio, dhe luga matese per te hedhur kafen. Nje makine kafeje fantastike.

Ju duhet vetem te hidhni ujin dhe te shtypni butonin per te shijuar nje kafe super speciale. EXPRESS CAFFE

EKSPRES KAFEJE FIRST AUSTRIA PER SHTEPI | EXPRESS CAFFE | MAKINE PER KAFE

DYQAN TAXI – Dyqani Online me i madh ne Shqiperi
Shitet Ekspres Kafeje, cilesore, praktike dhe me cmimin me te mire dhe me te lire ne treg. Bli makineri ekspresi online tani dhe paguaj ne dorezim
Modele te importuar nga ne direkt per ju ! – Sherbimi After Sales me i mire se kudo tjeter. 

5 Perfitime nga konsumimi i kafes dhe të mira nga kafja

KAFEJA EKSPRES KA SHUME TE MIRA NE ORGANIZEMexpress kafeje ne shitje online dyqantaxi

 

SI TË BËJMË KAFE ME EKSPRES | NEVOJITET VETEM KAFE DHE QUMESHT

Express Cafe | Caffe | Ekspres Kafeje ne shitje

Makine ekspres per kafe First Austria Dyqan Taxi

Makine Ekspresi me rimbushje te pluhurit te kafese, ujit ose zbrazjes se filtrit lehtesisht te aksesueshme.

 

Ekspresi ju mundeson te vendosni filxhanet ne pjesen e siperme.
Kjo veçori krijon me shume hapesire dhe ngroh paraprakisht filxhanet tuaj per te ruajtur aromen dhe shkumen kremoze te kafese.
Nuk eshte me e nevojshme te shkosh ne kafe per te konsumuar nje kafe te shijshme.
Tani je ti ai qe ndjen kenaqesine e e një kafe ekspres dhe aromen e kendshme te saj. Kjo makine kafe ju jep shijen e nevojshme gjate dites. Shijoni aromen të kafesë tuaj.

EKSPRESI FANTASTIK PER KAFE NE SHTEPI

Kafeja ekspres ne shtepi mund te kryhet ne menyre shume te lehte njesoj si ne lokale pa patur fare eksperience,
Mjafton te lexoni manualin apo te ndiqni videot ndihmuese . Kjo makine ekspresi nga TZS First Austria eshte shume e lehte ne perdorim dhe sdo te keni fare veshtiresi,

EKSPRES KAFEJE PER SHTEPI NE SHITJE ONLINE

 • Ekspresi i kafes First Austria FA-5476-1
 • Fuqia 1050 Wattcapuchino e bere vete cafe expres
 • Tensioni 220 Volt
 • Presioni pompes 15 Bar
 • Filtra per nje ose dy filxhane kafeje
 • Dimensionet 18.5 cm / 27 cm / 29 cm
 • Mund te pregatisni me shkum qumeshti si dhe pluhur qumeshti per ekspresin.
 • Perdorimi me kafe te bluar dhe jo me kapsula qe gjenden me veshtiresi
 • Makine qe aktivizohet fal butonave dhe nuk do gjeni veshtiresi ne perdorim.
 • Kosto e lire e kafese | Rreth 10 kafe me 1 kg pluhur expres kafeje

Ne kete makine ekspresi mund te perdorni te gjitha kafet e llojit pluhur si Ama, Pascucci, Lori, Harley etj. Cafe Express per shtepi. Menyra me e mire si te bejme kafe ekspres ne shtepi.

KAFE PER EKSPRES :
Ne kafen qe do te zgjidhni sigurohuni te jete kafe e bluar per ekspres

Kryeni edhe ngrohje qumeshti per bebe ne cast duke perdorur valvulen me ajer te nxehte. Kjo makine kafeje ekspresi nuk eshte vetem nje ekspres shtepie.

Me kete aparat ekspresi ju mund te beni kafe ekspres per zyra, apo ne shtepine tuaj te plazhit. Eshte e lehte dhe mund te transportohet kollaj.

Makina e ekspresit eshte ne gjendje te plotesoje te gjitha nevojat e familjes suaj per kafe. Makineri ekspresi perfekte per shtepi apo zyre.

TZS FIRST AUSTRIA EKSPRES PER KAFE

Ky ekspres per shtepi mund te beje kafe espresso, makiato apo kapucino per nje apo dy persona. Bej nje express kafe me lugen teke ose perdor lugen dopio per dy filxhane.

Per nje kafe ekspres te shpejte dhe gjithe shije

MAKINE KAFE NGA FIRST AUSTRIA

Ekspres Kafeje ne shitje online Dyqan Taxi Tirane Shqiperi Caffe Express

EKSPRES KAFEJE FIRST AUSTRIA NE SHITJE ONLINE | DYQANTAXI

Specifikat

 • Marka – TZS FIRST AUSTRIA
 • Modeli – FA-5476-1
 • Pesha – 4.1 Kg
 • Dimensionet – 35.4 x 34.8 x 25.2 cm
 • Kapaciteti – 1.25 litra
 • Volumi – 1.25 litra
 • Fuqia – 1050 wat
 • Materiali – Celik special

Express Caffe | Ekspres kafeje per shtepi

CILESI E LARTE

Ky ekspres kafeje shitet online ne DyqanTaxi ne cmimin me te mire se kudo

Pergatit kafe ne shtepi si nje profesionist ne bar kafe | Ekspres Kafeje First Austria ne shitje Online

SI TE BEJME KAFE EKSPRES NE SHTEPI

Ne kete rast do te perdorim Ekspres First Austria | Makineri ekspresi per shtepi dhe zyra

Kjo makine ekspresi mund te krijoje kafen tuaj te perditshme shume lehte. Mjafton te vendosni kafen sipas nivelit dhe ta ngjeshni pak. Per te zgjedhur nivelin e kafes suaj qe deshironi thjesht mbani butonin aktiv sa te deshironi. Me nje ekspres kaq te mire, per te bere kafe ashtu si ju i deshironi

KAFE EKSPRES PER ZYRA

Deshironi nje kafe ne zyren tuaj , dyqanin apo shtepine tuaj te plazhit?
Mos kerkoni me. Kjo makine per kafe ekspres eshte fantastike per zyra dhe cdo ambient tjeter. Zyra juaj do te kete sherbimin ekspres per kafe shume te shijshme sipas deshires suaj. Makine ekspres shtepie fantastik

EKSPRES NE SHITJE | DYQAN.TAXI | MAKINE KAFEJE

PERGATITJA E KAFES 

1-Kafja duhet te jete per eksprese | Cafe express.
2-Mbushim lugen plastike qe eshte ne paketim dhe masa e saj eshte ekzakte per nje kafe.
3- E ngjeshim me anen tjeter te luges plastike.
4- E vendosim te ekspresi dhe e shtrengojme deri ne fund.
5- Ndezim Ekspresin dhe presim qe drita jeshile te ndizet qe tregon se ekspresi eshte ngrohur mjaftueshem.
Sigurohu qe butoni te jete nga ana e kafes.
Rrotullojme butonin qe nxjer kafen sipas deshires per te shkurter apo te gjate.
Kafeja Ekspres tani mund te shijohet ne shtepi | Expres kafe First Austria |

kafe first austriaExpress Caffe me First Austria | Espresso Coffee machine

Kjo makine kafeje ka nje fuqi te larte te presionit. Eshte e pershtatshme per te nxjere nje kafe super cilesore njesoj si ekspreset super te shtrenjta qe perdoren ne lokale. Funksionon po  njesoj, nevojitet vetem kafe e bluar per ekspres te cilen e perdoni ne shtepi ose mund ta bluani me nje mulli te vogel kafeje.


Bli online ekspres kafeje per shtepi ne Dyqan Taxi | Qendra Me e madhe Tregtare Online
Tani porosia ju vjen edhe me shpejte me Posten Ekspres dhe dorezohet per 24 ore.

Nuk eshte nevoja te blini ekspres kafeje te perdorura pasi tani me ekspresin First ne cmim ekonomik mund te beni kafen tuaj speciale sipas nevojes ne shtepine tuaj. Ekspres kafeje ama, lori, segafredo, etj. Mund te perdoret per te gjitha llojet dhe markat e kafes.

Edhe pse ne qarkullim ekzistojne shume lloje makinerish ekspresi, kjo pajisje mbetet ne me te preferuarat dhe me te fuqishmet ne treg. Kafja juaj do te jete gjithmone e shijshme dhe perfekte si diten e pare qe e keni blere. cafe, express caffe 

NJE EKSPRES KAFEJE FANTASTIK NGA FIRST AUSTRIA

Nëse nuk keni llogari ju mund të krijoni një te tille dhe blerjet tuaja ne Dyqan Taxi do te behen me te lehta, për të mund të krijuar alarme dhe njoftime te ndryshme nga faqja jone mjafton te keni nje llogari te hapur. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe produktet e reja do ju vine perhere me njoftim ne telefonin tuaj.

Per cdo paqartesi shkruaj mesazh ne faqen tone te Facebook, instagram etj.

EXPRESS KAFEJE NE SHITJE NE SHQIPERI | BLI ME LIRE SE KUDO

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Gjendja

Lloji

Ekspres Kafe

Vleresim mesatar

5.00

03
( 3 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  nga Elis

  Isha skeptik se dukej i vogel ne foto por tani nuk porosisim me kafe te puna 🙂

 2. 03

  nga dyqantaxi

  Elis , Do merziten kafenet e lagjes . hahahahaha

 3. 03

  nga naime xhahyds

  shume cilesor e praktik

Main Menu

Ekspres Kafeje Makine Dyqan Taxi kafe ne shtepi dyqan online shitje blerje bli online

Ekspres Kafeje per kafe ne shtepi | Bli Online Express Cafe

11,900 L15,000 L (-21%)

Shto ne Shporte