Ekspres Kafe DSP – Small Coffee Maker – Espresso Machine

3,890 L

Ka stok

Karakteristika
  • Fuqia 800 Watt ne ngjyre elegante te zeze.
  • Ene qelqi e cila ruan kafen te ngrohte dhe mbyllet automatikisht.
  • Mund te kontrolloni sasine e ujit lehtesisht.
  • Kapaciteti i saj ofron 10 deri ne 12 filxhan kafe.
  • Filter kafeje.
KODI: Se-ekspres-kafe-dsp-coffee-maker-ka3024 Kategori: , ,

Ekspres Kafe DSP – Small Coffee Maker

Coffee Maker nje produkt shume i mire per t’u mbajtur ne kuzhinen tone dhe per te pergatitur nje kafe fantastike. Sidomos per ata qe jane adhurues te kafes do te ishte produkti perfekt, nuk do te ishte keq nese e mendoni ta beni dhurate sepse do t’ju kujtonin gjithmone. Ky produkt ka nje ene qelqi qe e ruan kafen te ngrohte dhe mbyllet ne menyre automatike pa pasur nevoje qe ta mbyllni vete. Ju do ta kontrolloni nepermjet nje butoni qe mjafton ta ndizni edhe fikni sa here qe ajo t’ju duhet per te pergatitur kafen. Beresi i kafes permban ne sistemin e tij, filter kafeje per t’u sjell nje pergatitje sa me te paster te kafes. Ai ka kapacitet per te bere gati 10-12 filxhan kafeje, ideale kur ne shtepine tuaj vijne shume mysafire dhe ju nuk doni qe pjesen me te madhe te kohes ta kaloni ne kuzhinen tuaj por duke e shijuar momentin me te afermit tuaj. Coffe Maker eshte shume lehtesisht i kontrollueshem edhe persa i perket sasise qe deshironi te pergatisni. Ai nuk ze shume hapesire ne kuzhine tuaj, madje do te sherbente  si nje dekor mjaft i bukur duke e bere kuzhinen tuaj te duket e kompletuar fale ngjyres se zeze elegante qe ka produkti. Ai pastrohet shume lehte me uje te rrjedhshem.

 

SPECIFIKAT
  • Fuqia 800 Watt ne ngjyre elegante te zeze.
  • Ene qelqi e cila ruan kafen te ngrohte dhe mbyllet automatikisht.
  • Mund te kontrolloni sasine e ujit lehtesisht.
  • Kapaciteti i saj ofron 10 deri ne 12 filxhan kafe.
  • Filter kafeje.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres Kafe DSP – Small Coffee Maker – Espresso Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Coffee Maker DSP Ekspres Ka

Ekspres Kafe DSP - Small Coffee Maker - Espresso Machine