Cooker Grill Pan | Tave Elektrike per Tave Dheu

3,890 L

S’ka stok

Keshille: Pastroni dhe mirëmbani kete Cooker Grill Pan. Mos përdorni pjatalarëse, gërryes kimikë ose tela pastrimi për të pastruar tiganin. Përdorni vetëm sapun të butë për pjata dhe ujë të ngrohtë. Thani plotësisht tiganin para se ta vendosni ne vendin e tij.

ELECTRIC GRILL PAN

Cooker Grill Pan | Tave me Kos me Mish, Dheu & Gatime te tjera Cilesore

Nese po mendoni te blini nje furre gatimi por nderkohe axhenda juaj eshte e ngarkuar per te shpenzuar shume ore ne kuzhine duke gatuar. Ne ju sugjerojme nje zgjidhje e cila duhet marr ne konsiderate. Tave elektrike e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. | Dimensionet 30×30 cm

Njerëzit me familje më të mëdha ose ata që argëtohen shpesh mund të gjejnë një zgjedhje të mirë në një tave elektrike e cila ju lejon të gatuani më shumë dhe me shpejte.

Kapak xhami me kanal avulli për të parandaluar akumulimin e tepërt të lagështirës gjatë gatimit. Kapacitet i madh e bën të lehtë dhe të përshtatshëm përgatitjen e vakteve me nje gatim ne kete tave pjekjeje. Kontrolli i rregullueshëm i temperaturës i lëvizshëm. Rregulloni lehtësisht terminologjinë për gatimin me një larmi ushqimesh.

Cooker Grill Pan Pergatisni Tave me Kos me Mish, Dheu etj

grill pan tave dheu me mish me kos

Para se ta lani fikeni kontrolluesin e temperatures. Doreza me prekje të ftohtë ju lejon të kontrolloni gatimin ose të shtoni ushqime, lëngje ose erëza edhe gjate kohes qe eshte ne pune. Cdo gje eshte kaq e thjeshte dhe e shpejte sa ju jo vetem do te kurseni kohe, por dhe do te shijoni gatime te ndryshme pa u munduar.

Sipërfaqe jo-ngjitëse.
Lejon ushqimin te rreshqase lehtësisht ne pjaten tuaj. Kjo fale siperfaqes se saj jo ngjitese. Ju mund ta pastroni me nje leter fillimisht dhe me pas mund ta lani.

Keshille: Pastroni dhe mirëmbani kete Cooker Grill Pan. Mos përdorni pjatalarëse, gërryes kimikë ose tela pastrimi për të pastruar tiganin. Përdorni vetëm sapun të butë për pjata dhe ujë të ngrohtë. Thani plotësisht tiganin para se ta vendosni ne vendin e tij.


Blerje online te Sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Tave Pjekje

Be the first to review “Cooker Grill Pan | Tave Elektrike per Tave Dheu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cooker grill pan tave me kos me mish dheu

Cooker Grill Pan | Tave Elektrike per Tave Dheu

3,890 L